Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

• Multilingual Yabancı Dil Yayınları Kitapları | • Multilingual Yabancı Dil Yayınları İletişim Bilgileri | • Multilingual Yabancı Dil Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Multilingual Yabancı Dil Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 100 kitap bulunuyor."Multilingual Yabancı Dil Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Jean-Jacques Rousseau

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Les idées de Rousseau contenues dans ces deux livres eurent une influence déterminante sur les révolutionnaires de 1789 et les philosophes européens du monde moderne. (Tanıtım Bülteninden) »»
Guy de Maupassant

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Dans son roman Mont-Oriolt (1886) Guy de Maupassant (1850-1893) abandonne la peinture de sa Normandie natale pour se lancer dans la description sociale: a Mont-Oriol, au leur de l'Auvergne, on a trouvé une source... (Tanıtım Bülteninden) »»
Emile Zola

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

C'est L'Assommoir qui a rendu Emile Zola (1840-1902), célebre. Pour écrire cette histoire d'une déchéance due a l'alcool, il se promene dans les quartiers populaires de Paris, étudie le comportement des buveurs d'absinthe, leur vocabulaire... (Tanıtım Bülteninden) »»
Henri Beyle Stendhal

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Bien que la rédaction de sa troisieme partie n'ait pu etre achevée par son auteur, Lucien Leuwen (publié en 1894) est l'un des meilleurs romans de Stendahl (1783-1842). (Tanıtım Bülteninden) »»
Aleksandr Kalyuta

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Rusça olarak hazırlanan bu kitap 36 dersten oluşmaktadır Rusça sentaks dersi öğrencilerin Rusça cümle yapısındaki bilgilerini derinleştirerek, Rus dilindeki kelime yapısıyla ilgili güçlüklerin üstesinden gelmelerini sağlayacak, yeni teorik bilgilerle donanmalarına yardımcı olacaktır.. Öğrenciler Rusça sentaks modellerinin doğru kullanımlarını bilmeden Rus dili ve Rus kültürü alanında yapacakları ç..»»
Sakine Esen

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Çeviribilim alanında yıllardır ders veren yazar, bu kitabında okurlara çokkültürlülük ve Osmanlı devletinde çokkültürlülüğün kahramanları çevirmenleri anlatıyor. Çokkültürlülüğün tarihi içinde çevirmenin izini sürüyor, onun kimliğinden yola çıkarak içinde yaşadığı kültüre ve kültürlerarası etkileşime katkısını inceliyor. »»
Rusça Türkçe

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Prozorovların evi. Ardında büyük bir salon görünen sütünlu bir misafir odası. Öğle vakti. Ortalık günlük güneşlik. Salonda öğle yemeği için bir masa hazırlanmaktadır. Olga`nın üzerinde kız lisesi öğretmenlerinin giydiği lacivert bir kostüm var. Dolaşarak ve durarak boyuna öğrenci defterlerini düzeltmektedir. Maşa siyah bir rob giymiştir. Bir sandalyeye oturmuş, kucağında şapkası kitap okumaktadır...»»
A.H. Kohohob

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

SSCB Bilimler Akademisi`nin 1956`da yayınladığı eserin tıpkı basımı Rusça konuşanlara Türk Dili Grameri öğretmek için yayınlanmış bir kitap. »»
Ahmet Ekeş

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Bu ders kitabının esas amacı Rusça dilbilgisinin soyut gramer kurallarını herkesin anlayabileceği bir şekilde gündelik hayatla bağlantılı olarak örneklerle öğretmektir. Bu kitap günlük yaşantımızdaki olayların, durumların ve değişik düşüncelerin hangi dilbilgisi şekilleri ve formları ile ifade edildiklerini, Rusçayı öğrenmek isteyenlerin anlamasına ve kavramasına yardımcı olacak şekilde hazırlanmı..»»
S. Özatay

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Rusça Teknik Terimler»»
Türkçe Türkçe

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Elinizdeki Türkçe-Ukraynaca-Ukraynaca-Türkçe sözlük, daha önce tarihte bir ilk olarak hazırladığımız "Ukraynaca-Türkçe/Türkçe-Ukraynaca" sözlüğün hem madde başı kelime sayısı hem de madde başının karşılığı olan kelime sayısı olarak daha da geliştirilmiş yeni bir versiyonudur. Ayrıca bir önceki çalışmamızda ortaya çıkmış eksik ve hatalar bu çalışmamızda giderilmiştir.

Bu çalışma, Ukraynaca..»»

Filiz Öktem

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Bu kitap, haftada yaklaşık 6 saat yapılan derslerle tamamlanabilen iki yıllık bir çalışma dönemine göre hazırlanmış ve denenmiştir. İlk konuların işlenmesi sırasında, henüz yeterli bilgi oluşmadığı için, özgün cümle kullanmak pek mümkün olmamıştır, ama gene de yapılabilecek en az değişiklikle-özgününe yakın örnekler derlenmiştir. Bilgiler artınca, yanlarına yazarlarının adlarının konulmasından ..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.