Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Müdafaa-i Hukuk Vakfı

Müdafaa-i Hukuk Vakfı

• Müdafaa-i Hukuk Vakfı Kitapları | • Müdafaa-i Hukuk Vakfı İletişim Bilgileri | • Müdafaa-i Hukuk Vakfı Hakkında Bilgi
Sitemizde Müdafaa-i Hukuk Vakfı isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Müdafaa-i Hukuk Vakfı" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Mahmut Yılbaş

Müdafaa-i Hukuk Vakfı

... Dünya, arka arkaya ekonomik şoklar, kriz yaşarken, biz nurlu kalkınma nutukları atabilmekteyiz!.. Rakamlar yalan söylemez diyerek, uydurma istatistiklerle sanal tablolar yaratmakta yarışmaktayız!.. Siyasi baskı kurmak için muhalefet edenleri tutuklamalar, Afrika kıtasının soykırımcı devletlerini aratmaz olmuştur... Yıllardır mahkeme önüne çıkartılmamış siyasi mahkumlar bu..»»
Mahmut Yılbaş

Müdafaa-i Hukuk Vakfı

Bir açıklama yaparak başlamanın yararlı olabileceğini düşünüyorum. Çünkü her defasında bu konu, ***acaba*** sorusuna takılıyor ve duraksamaya neden oluyor. Ancak kitaplaştırma düşüncesi sonunda ağır basıyor. Sözü edilen, ***Durum***u oluşturan yazıların Müdafaa-i Hukuk dergisi'nde daha önce yayımlanmış olmasıdır. Yayımlanmış olma, elbette bir kitap için olumsuzluk olarak düşünülebi..»»
Mahmut Yılbaş

Müdafaa-i Hukuk Vakfı

Ödev'de, önsöz olarak paylaşmak istediklerim şunlardır. Ödev'in konusu, Ulusal yani Milli Haklar'ı meşruiyet zemininde ve demokrasi içinde savunmaktır. Ödev; Mustafa Kemal Atatürk tarafından, Söylev'de Türk Gençliği'ne emanet edilen ulusal varlığa sahip çıkılması görevinin, her Türk vatandaşının sorumluluğu olduğu inancından kaynağını almaktadır. Ödev; bu nedenle bir hatırl..»»
Mahmut Yılbaş

Müdafaa-i Hukuk Vakfı

Türkiye'de bölücü PKK terörüyle ilgili çok şey yazılmıştır. Çoğu, gazeteci ve akademisyen derlemesidir. Bunların kaynağını, genellikle gazete haberleri ve yabancı kaynaklı teorik bilgiler oluşturur. Kimi askerler de, görevleri nedeniyle, PKK terörüyle mücadele anılarını ve görüşlerini yazmışlardır. Bunlarda da güvenlik boyutuna öncelik ve ağırlık verilmiştir. Bölük, tabur ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.