Kapitalistler öylesine para delisidirler ki, bize bir gün onları asacağımız urganı bile satarlar. (Mao) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Moss Yayınları

Moss Yayınları

• Moss Yayınları Kitapları | • Moss Yayınları İletişim Bilgileri | • Moss Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Moss Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 6 kitap bulunuyor."Moss Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Cem Özmeral

Moss Yayınları

'Sur İçinden İstanbul' Cem Özmeral'in ikinci Kitabı. Uzun senelerdir Amerika'da yaşayan yazar, okyanus ötesinde bile İstanbul'un havasını teneffüs ediyor adeta. Kitap son sekiz yılda yazarın İstanbul ile ilgili yazılarından bir derleme... Kitabın ilk bölümü tarihi yarımadadaki semtlerle ilgili. Özmeral ikinci bölümde ise surların dışına çıkarıyor bizi. Bazen eski devirlerde, bazen zamanımızda İs..»»
S. Songül Bayram

Moss Yayınları

Dünyadaki tüm dilleri eklerdim dilime, iki kelime bile öğrensem yeterdi kendime. Birkaç cümle üstüne oynatırdım bedenimi de. Anlaşırdık herkesle, belki de kuş dilince. Her yer benim, her söz, her göz benim. İkili mevcudiyetim, ruh ve bedenimle....; Eğer Olmasaydı Engel (Arka Kapak) »»
Hıdır Işık

Moss Yayınları

Bir gün, hatta, bir saat, yok hatta bir dakikamızı ayırıp bütün insani ve bütün güzel duygularımızı kuşanıp; kendimizi sorgulamaktan başlamak üzere acıların insanları tıpkı yağmur gibi gözyaşları ile ıslattığı savaşları sorgulayalım ...ve ölümleri. Savaşları çıkaran sistemleri ve sistemlerin dişlileri olan çıkarsal insan mekanizmalarını sorgulayalım. Sorgulamaktan korkmayalım çünkü güzel b..»»
İlknur Sedef Özerdem

Moss Yayınları

Öyküler... Bazıları birbirine örülü; kimi neşeli, kimi hüzünlü ama hepsi de dokunaklı... Hayatın içinden, ölümün kıyısından, hayallerin ortasından geçiyorlar. Hüzünle neşeyi, hayalle gerçeği, gülmekle ağlamayı aynı anda yaşayabilenler için... (Arka Kapak) »»
İbrahim Yorulmaz

Moss Yayınları

Quilist'in eski savaş dolu günleri artık sona ermişti. Kara Kral, kendini daha güçlü yapmak için ruhunu parçalamıştı, ölümsüzlüğü kazandığı halde gücünü kırmıştı ve bu da Quilist'e bir süre barış getirmişti. Ama Kara Kral, tekrar eski gücüne kavuşmanın bir yolunu buldu. Onu durdurmak ise onyedi yaşındaki kardeşi Karustian'a kalıyor. Karustian, hem Kara Kral'ı durdurmaya çalışacak, hem de bed..»»
Yasemin Sungur

Moss Yayınları

Geleceğini belirlemeye cesareti olan herkes için yenilikçi bir el kitabı. Kariyer koçu, marka ve iletişim danışmanı Yasemin Sungur, iş ve eğitim hayatı boyunca edindiği deneyimleri ile insanların gelecek planlarını ve kariyer hedeflerini, plansızlık ve hedefsizlik nedenlerini ele alıyor. Hayaller ve hedefleri, başarı ve mutluluk için gerçekliğe dönüştürmenin en temel yollarını tekrar ele a..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.