Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Modern Müzik Akademisi

Modern Müzik Akademisi

• Modern Müzik Akademisi Kitapları | • Modern Müzik Akademisi İletişim Bilgileri | • Modern Müzik Akademisi Hakkında Bilgi
Sitemizde Modern Müzik Akademisi isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Modern Müzik Akademisi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Bora UslusoySavaş Yatmaz

Modern Müzik Akademisi

Bora USLUSOY ve Savaş YATMAZ tarafından hazırlanan Bas Gitar Metodu bas gitar eğitimine yönelik Türkçe kaynak eksikliğini gidermeyi amaçlıyor. Bu kitaptan temel sağ ve sol el tekniklerini, majör, minör ve pentatonik dizileri, arpejlerleri öğrenebilirsiniz. Nota’nın yanı sıra tab sisteminin de kullanıldığı bu çalışmadan yeni başlayan ya da bas gitar tekniğini geliştirmek isteyen herkes yararlana..»»

Bora Uslusoy

Modern Müzik Akademisi

Musicians` Institute London (G.I.T.) mezunu Bora USLUSOY tarafından mp3 cd ile birlikte hazırlanan Progressive SOLO GİTAR METODU`nun 4. baskısı çıktı. A4 boyutunda 128 sayfadan oluşan kitapta solo gitar tekniklerinin yanı sıra armoni ve teori bölümü de bulunuyor. Elektrik, akustik ve klasik gitar için hazırlanan bu kitaptan yeni başlayan ya da daha ileri seviyedeki herkes faydalanabilir. ..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.