Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Mikado Yayınları

Mikado Yayınları

• Mikado Yayınları Kitapları | • Mikado Yayınları İletişim Bilgileri | • Mikado Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Mikado Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 103 kitap bulunuyor.
Mikado Yayınları olarak 2005 yılında Sudoku bulmacalarını ülkemizde ilk kez tanıttığımız pazarda pek çok ilke damga vurmaktayız. Dünyada bestseller kitapları piyasaya sunarak okularımızı doğru ve güncel yayınlarla buluşturmak en öncelikli misyonumuzdur.
Son Yayınlanan Kitapları
Olga de Dios

Mikado Yayınları

Çevreyi korumak için herkesin yapabileceği bir şey var. Üç Gözlü Kurbağa’nın eğitici hikayesi ile çocuklarımız geri dönüşümün gerekliliğinin farkına varıyor.       »»
Claire Lordon

Mikado Yayınları

Maceracı ıstakoz Lorenzo tesadüfen tattığı yiyeceği çok sever ve evde yapmak için çok heyecanlanır. Bu konuda en büyük yardımcısı ise arkadaşı Kalena’dır. Ama Lorenzo bu yiyeceğin içerisinde neler olduğunu hatırlayamamaktadır. Lorenzo ve Kalena bu müthiş lezzetin nasıl yapıldığını bulabilecekler mi?       »»
Linda Joy Singleton

Mikado Yayınları

Bir kediyi köpekten daha iyi yapan şey nedir? Kibar zıplaması mı, yoksa keyifli bir müzik gibi olan mırlaması mı? Bu komik kitapta kedilerin mrrrrkemmel olduğunu iddia eden kim? Okuyup, öğrenelim!       »»
Kolektif

Mikado Yayınları

  Sudoku Gaddar kitabımız 300 bulmaca içermekte olup, bu kitabı bitirdiğinizde dünyanın herhangi bir köşesindeki en zorlu sudoku yarışmalarına katılabilecek yeteneğe ulaşabileceksiniz.       »»
Kolektif

Mikado Yayınları

Birbirinden keyifli, eğitici ve çizimleri ile eğlendiren 18 hikaye kitabı ile bu yaz çocuklar okumanın tadına varacak. Çok sevilen kahramanlar, duygu dolu sıcacık hikayeler, çocuklara değer eğitiminde destek olan konular ile bu set bu yaz çocuklara okumayı sevdirecek! Birbirinden keyifli, eğitici ve çizimleri ile eğlendiren 18 hikaye kitabı ile bu yaz çocuklar okumanın ..»»
Barbara Park

Mikado Yayınları

Set içerisinde yer alan kitaplar; Junie B. Jones ve Büyük Sarı Servis, Junie B. Jones ve Küçük Beklenmedik Misafir, Junie B. Jones ve Susmak Bilmeyen Ağzı, Junie B. Jones Casusluk Peşinde, Junie B. Jones ve Berbat Meyveli Kek, Junie B. Jones ve Kaba Jim'in Doğum Günü, Junie B. Jones Yakışıklı Warren'i seviyor, Junie B. Jones ve Yatağın Altındaki Canavar, Junie B. Jones ..»»
David McKee

Mikado Yayınları

Set içerisinde yer alan kitaplar; Elmer ve Yeni Bir Macera, Elmer ve Balinalar, Elmer'ın Özel Günü, Elmer ve Wilbur, Elmer ve Büyükbaba Eldo   Dünyanın en ünlü renkli fili Elmer ve maceraları İngiliz yazar David Mckee tarafından kaleme alınıyor. Kitapları 40 dilde 5 milyonun üzerinde basılan Elmer serisi maceraları ile çocuklara bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıy..»»
Felicity Brooks

Mikado Yayınları

Set içerisinde yer alan kitaplar; Aşçı Taşkın, Çiftçi Çetin, Doktor Deniz, Öğretmen Meryem, Veteriner Verda; İtfaiyeci İlker   İlgi çekici illüstrasyonları ile çocukları hem eğlendirecek hem de ilgi duydukları meslekler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayarak, gelecekteki mesleklerini seçmelerine yardımcı olabilecek eğlenceli bir seri. Bu kitabı 7 yaşına kadar ço..»»
İginio Straffi

Mikado Yayınları

Winx perileri ile sihirli bir yolculuğa hazır mısınız? Birbirinden heyecanlı maceralarda perilerimizin yanında olun, onlarla birlikte sihri keşfedin!   »»
Kolektif

Mikado Yayınları

Sözcük bilgisini artırmaya, Görsel algıyı ve el-göz koordinasyonunu geliştirmeye, Zihinsel gelişimi desteklemeye yardımcı, yapbozlar ile çocuklarımız, bu yaz eğlenirken öğrenecek.   »»
Stan Berenstain

Mikado Yayınları

Set içerisinde yer alan kitaplar; Abur Cubura Son, Arkadaşlarla İyi Anlaşmak, Büyükannem'de Bir Hafta, Doktor Ziyareti, Gerçeği Söylemenin Yararları, Karanlık, Korkunç Bir Rüya, Kötü Alışkanlıklar, Okul Başlıyor, Taşınma Günü   Tüm dünyada 300 milyondan fazla satan Berenstain Ayıları serisi Kız Kardeş Ayı ve Erkek Kardeş Ayı’nın maceralarından oluşuyor. Her birinin de..»»
Nevzat Basım

Mikado Yayınları

Biyografi okumaları, kişisel gelişim süreçlerimizin önemli bir parçası. Mikado Yayınları tarafından uzun soluklu bir seri olarak hazırlanan "Kim Kimdir?" biyografilerinin hedefi, çocuklarımızı, yaşamlarıyla bize ilham verecek insanlarla tanıştırmak. Seri, geçmişte ya da günümüzde bir değer yaratmış kişilerin yaşam öykülerini çocukların ilgisine sunuyor.   »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.