Şerefle bitirilmesi icap eden en ağır vazife hayattır. -- Toegueville [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Metafor Yayınları

Metafor Yayınları

• Metafor Yayınları Kitapları | • Metafor Yayınları İletişim Bilgileri | • Metafor Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Metafor Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 5 kitap bulunuyor."Metafor Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Fedai Güven

Metafor Yayınları

Gitsen bile izi kalmış, Bütün mazi belleğimde, Avucumuzda sevda... Tuttuğumuz gül yaprağı, Gidişinle rengi solmuş Buz tutmuş her yanım, Sessiz bir çığlık... Senden sonra yüreğim, Bırakmayacaktın böyle, Gönlüm sevdana rehin. (Arka Kapak) »»
Meryem Çelik

Metafor Yayınları

***Hayat bir tiyatro sahnesi ve amacımız başrolde olduğumuz oyunu alkışlarla tamamlamak*** Mesleğimiz ne olursa olsun unutmamamız gerekiyor, pazarlama uzmanı ve birer satışçıyız. Hayatta başarılı olabilmek için bu yeteneğimizi iyi kullanmalıyız. Mutlu musunuz yoksa öyle mi davranıyor, kendinizi ve çevrenizi aldatıyor musunuz? Hayatınızda gerçekleşen olayları, isteklerinizi, n..»»
Mehmet Efeoğlu

Metafor Yayınları

... Yağmur da yağıyor dışarıda Kaldırımı delercesine Ne bu hiddet bilmem ki Hem hızlı hem de peşpeşe Bir de hava soğuk Tabiat bana tavır almış Ayakkabım yok, ayakkabım Bu tabiat keçileri kaçırmış Koşa koşa yetişmem lazım Ama yağmurlu ben ne yapayım... (Arka Kapak) »»
Pervin Beyhan Tektel

Metafor Yayınları

Bazen sokak çocuğuyum- bazen yalnızlığa yelken açan ihtiyar. Bazen şehit'in çığlığı bazen de sabır yumağına sarılmış, özlemlerini özleyen çaresiz bir nefes. (Arka Kapak) »»
Aşil Başar

Metafor Yayınları

Gidiyorum Gidiyorum artık yalan dünya sana kalsın Olmadı ki hiçbir zaman dünyada gözüm Yanlızca sende çekik gözlerinde kaldı gönlüm Yalandı herşey sevmedin ki sen hiç beni. Dayanacak takatim mecalim kalmadı artık Gözlerinde kin, sözlerinde ölüm kokusu var Taştan değil ki bu yürek kalbimde kıyamet kopuyor Hayalin avutmuyor artık eskisi gibi korkuyorum. Ağır geliyor ar..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.