İyi bir kitap, başka hiçbir şekilde giremeyeceğimiz bir dünyaya girmemizi sağlayan bir sihirli halıdır. CAROLİNE GORDON [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Meserret Yayınları

Meserret Yayınları

• Meserret Yayınları Kitapları | • Meserret Yayınları İletişim Bilgileri | • Meserret Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Meserret Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 18 kitap bulunuyor."Meserret Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Muzaffer Ercan Yılmaz

Meserret Yayınları

Hülya Adamı, okumakla yaşamanın, algıyla imgenin, düşle gerçeğin bir arada olabileceğini ispatlayan bir kitap. Kelimelerin kalbine yazarak ve okuyarak girmek isteyenler için mütevazi bir çağrı. Hülya etmek ya da şiir yazmak; bütün eylemler dilin aynasını aşkla cilalamak için değil mi?       »»
Ercan Yılmaz

Meserret Yayınları

Bazı anlar vardır ki saltanatlıdır. Kalbinizin yeniden yazıldığı, zatınıza hoşça baktığınız aynalarla dolu anlar... Hilmi Yavuz ile vakitler işte böyledir. Muhabbet burcunda, Kalb Kalesi'nde, Halikarnassos gecelerinde, zamanın ara odalarında, rüya kasrında, ağır kuyularda, zamansız bahçelerde, dağlara bakmakla geçen yazlarda, derin yollarda... Her akşam doğru olmayı öğrendiğim, kalbinden ve şii..»»
İhsan Deniz

Meserret Yayınları

Hilmi Yavuz

Meserret Yayınları

Serhat Demirel

Meserret Yayınları

Evi Dünyadan Büyük Ziya Osman Saba'nın Şiirinde Ev İmgesi»»
Fahri Tuna

Meserret Yayınları

BENİM İÇİN KAHRAMAN HATİBAĞA’DIR YEFTİN’İN  DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ SESSİZLER ORATORYOSU ‘SINIFIMIZDAN BİR YAZAR YETİŞİYOR ARKADAŞLAR’ TARIK AKAN’DAN YARIM SAATTE ÖĞRENDİĞİM ARAPÇA CAVİT AKOVA İLE GELEN MİLAT: FUTBOL İLELEBET KAPANIYOR ‘SESİMİZ’ i YÜKSELTMENİN TAM ZAMANIDIR ‘KOŞUN! AĞLAYAN HOCA GELMİŞ’ SABA..»»
Cengiz Aydın

Meserret Yayınları

Buğulu Cam,Şiir Kitabı,Meserret Yayınları... »»
Yılmaz Daşçıoğlu

Meserret Yayınları

Nalan Şahin

Meserret Yayınları

Söyle geçsen yanıma otursan. Sana yıllar öncesinden efsaneler anlatsam. Bugünün gününe değmemiş, bugünün gününde kirlenmemiş efsaneler. Her birinin ucundan hayaller toplayıp, boynuna kolyeler yapsam. Taktıkça sarsam boynunu can damarından. Canının içine dalıp adımı duysam. Ben kimim bilir miyim ? ben senden önce ve ben senden sonra. Ben ne iki yüzlüyüm. Ben neredeyim bilir miyim can damrının üzeri..»»
Galip Çağ

Meserret Yayınları

Göğümüzün kirletildiği gözümüzün görebildiği yerlerin gökdelenlerle kuşatıldığı bir çağda, Galip Çağ'ın öyküleriyle 'çocukluğunuza' kaçacaksınız. Dev apartmanlarda artık kimsenin birbirini tanımadığı bir dönemde, hala buram buram tüten 'sımsıcak komşuluğu' hatırlayacak; sevinçlerin 'birlikte' yaşandığı, acıların 'birlikte' bal eylendiği o günleri özleyeceksiniz 'Komşu Kapısı'nda. Galip Çağ bi..»»
M. Kemal Aydın

Meserret Yayınları

Yılmaz Daşçıoğlu

Meserret Yayınları

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.