Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Loft Publications

Loft Publications

• Loft Publications Kitapları | • Loft Publications İletişim Bilgileri | • Loft Publications Hakkında Bilgi
Sitemizde Loft Publications isimli yayınevine ait Toplam 5 kitap bulunuyor."Loft Publications" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Francesc Zamora Mola

Loft Publications

Sketch Book kitabı düşüncelerini, fikirlerini ve notlarını kağıt üzerine aktarmak isteyen mimarlar ve mimarlık öğrencileri için her zaman faydalı olacak bir destek kitap niteliğinde için hazırlandı. Oldukça kişisel çalışmalar olan mimari eskizler aceleyle karalanmış çizgilerin, basit kurşunkalem çizimlerinin ve kişisel notların ilgi çekici bir derlemesini oluşturur. Eskizler mimarların bir proje..»»
Alex Sanchez Vidiella

Loft Publications

Kitap gerçek ekolojik mimarlık alanında isim yapmış, çalışmalarıyla ekolojik mimarlığın ne olması gerektiği konusunda topluma yön göstermiş önemli tasarımcıların kamusal, kurumsal, konut ve kentsel tasarım kategorilerindeki güncel projelerine odaklanıyor. (Tanıtım Bülteninden) »»
Jordi Miralles

Loft Publications

Loft olarak tanımlanan mekanlar önceleri atıl durumdaki endüstriyel fabrika ve depoların yaşam alanlarına dönüştürülmesi anlamına gelse de, bugün artık bir trend bir konut tarzı ve modern yaşam alanlarına çevrilmiş durumda. Frechmann yayınevinin büyük küp serisine ait bu kapsamlı ve güncel kitap dünyanın farklı köşelerinden çok sayıda loft projesini sayfalarına taşıyor. Atıl endüstriyel binalard..»»
Simone K.Schleifer

Loft Publications

Kitap ışığın belirli mekanlarda nasıl kullanılması gerektiği fikri temel alınarak tasarlanmış projelerin bir seçkisini okuyuculara sunuyor. Her bir proje, belirli duyguları, sanatsal ifadeleri veya bilgiyi aktarma düşüncesi ile geliştirilmiş özel ve benzersiz aydınlatma konseptini ele alıyor. Daha geniş anlamda, tüm projeler ışığın mimari mekanlarda oynadığı önemli rolü teyit ediyor. (Tanıtım B..»»
Martin Nicholas Kunz

Loft Publications

Dünyanın değişik ülkelerinden farklı tasarım anlayışlarını yerel dokunuşlarla zenginleştiren kent, kır ve sahil otellerini sayfalarına taşıyan bu kapsamlı kitap en iyi modern otelleri bir araya getiriyor. Yüzlerce nefes kesici fotoğrafla süslü 648 sayfalık yayın mimar ve iç mimarlar kadar seyahatlerini yeryüzü cennetlerine konumlanmış en iyi otellerde geçirmek isteyenler için de ideal. Çığır aça..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.