Kapitalistler öylesine para delisidirler ki, bize bir gün onları asacağımız urganı bile satarlar. (Mao) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Lacivert

Lacivert

• Lacivert Kitapları | • Lacivert İletişim Bilgileri | • Lacivert Hakkında Bilgi
Sitemizde Lacivert isimli yayınevine ait Toplam 12 kitap bulunuyor."Lacivert" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Sevim Asımgil

Lacivert

***Aman Allah'ım... Sevda gidiyordu. Cengiz onun elini kolunu sallayarak gitmesine izin verir miydi hiç? Var gücüyle bağırdı: -Sevda! Sevda! Geri Dön!.. Geri Dön!.. Ok gibi fırlayan arabanın tekerleklerinin çıkardığı gıcırtıdan başka ses duyulmadı. Sevda gitmişti...*** Bir çiçek kadar nazlı yetiştirilen ve özenle korunan Sevda'nın çevresinin etkisinde kalarak çok farklı dün..»»
Sevim Asımgil

Lacivert

***Siyah Kıvırcık saçlı adamla karşılaştı. Birkaç saniye göz göze kaldılar; şaşkınlık dolu bakışlarla ikisinin dudakları da aralandı: -Hande! -Daniel! Dünya yörüngesinde durmuş, zaman durmuştu... Sadece mazileri, yıllar önce yaşanan aşklarını konuşuyordu. Yeri, zamanı yoktu aşkın ve hiç olmamıştı. Jaguardan, boa yılanından daha tehlikeli, rengarenk nefis kokulu çiçeklerden daha g..»»
Sevim Asımgil

Lacivert

Yanlış tercihinin bedelini ödeyen genç bir kız, Asena... Saplandığı bataktan kurtulmak için son bir umutla sevdiği kadına tutunmaya çalışan bir delikanlı, Tayfun... Hüzün, mutsuzluk ve çaresizlik girdabı içinde sürüklenen hayatlar... Terk Etme Beni yaşanmışlıkların insanın olgunlaşmasındaki önemine dikkat çeken, insanın bu dünyada başıboş bırakılmadığı mesajını veren duygu y..»»
Sevim Asımgil

Lacivert

Sevim Asımgil'den duygu dolu bir ayrılığın portresi... ***Hilye sırtüstü yatağına uzandı, gecenin sessizliğine gönül bahçesini açtı. Söylene şarkının sözleri net olarak duyuluyor, yanık ve duygulu bir erkek sesi mızrabını vuruyordu onu dinleyenlerin kalp tellerine. Genç kız yüzüstü döndü yavaş yavaş. Bir dal akasya ve bir şarkı katılmıştı anılar galerisine. Hasret hançeri kalbin..»»
Sevim Asımgil

Lacivert

***Merve'nin güzel, çocuksu gözleri yaşlarla dopdolu. Yanaklarını serin bir rüzgâr okşuyordu. Yeryüzünde açmış bir cennet çiçeğiydi sanki. Burçlarında sevgi dalgalanan bir dünyayı gezdim. Semalara milyonlarca sulh güvercinleri bırakılsın. Zira bütün kâinat 'Siyah Zambaklar'ın...*** Siyah Zambak ve Merve, hayatın manasını ve bu hayat serüvenindeki yerini sorgulayan Azra'nın iç dü..»»
Sevim Asımgil

Lacivert

Düğünümde Ağlama, yanlış kararlar, yaşanmışlıklar, üzüntü, keder, mutluluk, huzur, kararlılık, ümitsizlik gibi pek çok zıt duyguyu bir arada okura yaşatırken, önce soğuk bir şekilde ürpertiyor ve düşündürüyor, daha sonra yepyeni ufuklar açarak çok boyutlu bir müjde sunuyor... (Tanıtım Bülteninden) »»
Sevim Asımgil

Lacivert

Burçlar, Günlük yaşamdaki yeri her gün biraz daha güçlenen Astrolojinin hakikati hakkında bilgi verirken, gelecekten haber verdiklerini söyleyen çeşitli tarot yorumlarının hakikatte hiçbir gerçeklik payı olmadığına işaret ediyor... Eser, Burçların insan karakteri üzerinde etkisi var mıdır? Burçlara göre karakter tahlilleri nasıldır? gibi merak edilen sorulara güvenilir kaynak..»»
Recep Şükrü Apuhan

Lacivert

Hedef; dolu bir şarjör, iyi kavranmış bir kabza, örselenmemiş bir yiv, tutukluk yapmayan bir mekanizma, gezden gözden arpacıktan bakan parlak bir göz, nihayet titremeyen bir el ister. 7 Altın Gün 70 Altın Kural, İnsanın başarıya ulaşması için kendisine gerekli olan maddi ve manevi kuvvetleri ve bu kuvvetlerin eğitimini ele alıyor. (Tanıtım Bülteninden) »»
Recep Şükrü Apuhan

Lacivert

Yalnız ***başarılı*** olmak değil, ***başarmak*** isteyenlere destek vermek için ilişkilerimizi isabetle düzenlemek ve bu düzeni titizlikle korumak mecburiyetindeyiz... İnsanları Etkileme Sanatı, hayatın her alanına dağılmış her tür insan ilişkilerinde en etkili davranışları ele alıyor. (Tanıtım Bülteninden) »»
Fatma Pekşen

Lacivert

Her şey bir mayıs sabahı çalan telefonla başlar... Tıkırında giden hayat umulmadık bir sürprizle çıkar Ambarcıoğlu ailesinin karşısına... Anne Behice Hanım, hasta anne ve babasına destek olmak üzere uzun bir zaman evde bulunamayacaktır. Dört kardeşinin sorumluluğunu almak zorunda kalan Ayşegül'ü ise zor günler beklemektedir. Kızımın Bilmesini İstediklerim, her annenin hayata..»»
Gülsen Köksal

Lacivert

Tebrikler... Bu kitabı alıp sayfalarını çevirmeye başladıysanız siz de artık çılgın kaşif adayısınız demektir. Bu kitapta, size bir zaman makinesi içinde, cam kenarında bir yer ayırdık. Bilet mi? Kitabımız bu yolculuğun giriş bileti zaten... Kahramanımız Bilgin yolculuğumuzda size eşlik edecek. Siz sadece koltuğunuza kurulun, yolculuğun tadını çıkarın. (Tanıtım Bülteninden) ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.