Aşkta insan ne yardımcı, ne de arkadaş ister. GOETHE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Konya Ticaret Odası Kültür ve Eğitim Yayınları

Konya Ticaret Odası Kültür ve Eğitim Yayınları

• Konya Ticaret Odası Kültür ve Eğitim Yayınları Kitapları | • Konya Ticaret Odası Kültür ve Eğitim Yayınları İletişim Bilgileri | • Konya Ticaret Odası Kültür ve Eğitim Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Konya Ticaret Odası Kültür ve Eğitim Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Konya Ticaret Odası Kültür ve Eğitim Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Caner Arabacı

Konya Ticaret Odası Kültür ve Eğitim Yayınları

Yerel tarihçilik, bir tutunma, ilgisizlik dönemi çok daha gerilerde bırakmıştır. İnsanlar artık, yaşadıkları şehrin, kasabanın, köyün, hatta görev yaptıkları kurumların tarihi geçmişini bilmek, öğrenmek istemektedir. (Önsöz'den) »»
Kolektif

Konya Ticaret Odası Kültür ve Eğitim Yayınları

Konya ticaret, sanayi turizm ve tarımı ile yaşamın her alanında büyüyor, gelişiyor ve değişiyor. Şu bir gerçektir ki Konya; geçmişten günümüze, ruh aleminde, gönül dünyasında sıkıntı, buhran ve fırtınalara tutulanların da sığnağı olmuştur. (Sunuş'tan) »»
Muhittin Tuş

Konya Ticaret Odası Kültür ve Eğitim Yayınları

Konya, tarım ve ticaret ağırlıklı medeniyetlerin kurulmasında en önemli merkez şehirlerinden birisidir. Değerli araştırmacımız Doç. Dr. Muhittin Tuş ***sosyal ve ekonomik açıdan konya*** adlı eseriyle konyamızdan, tarihi gelişim çizgisi için bir pencere açıyor. (Sunuş'tan) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.