Kadın ne kadar az hoşa giderse o kadar vefalı olur. TOLSTOY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları

• Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları Kitapları | • Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları İletişim Bilgileri | • Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 6 kitap bulunuyor."Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Arif Nüsret Turgut

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları

Bu kitapta, içinde doğup büyüdüğüm, iki yüz mevsim geçirdiğim ve aşırı bir sevgiyle bağlı kaldığım eski evlerimizi, sakinlerinin sosyal ve ekonomik yaşantılarından bazı kesitleri, yine orada geçirdiğim anıları birleştirerek, objektif olarak anlatmaya çalıştım. İleride, araştırmacıların bu evlerde belki yirmiye yakın ilim dalıyla karşılaşacaklarından eminim. *** Eski Konya Evleri***..»»
Kolektif

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları

Gerek sanat, gerekse kültür tarihimiz açısından büyük önemi haiz yazmalar, kültürel değişim istekleri sonucu kütüphanelerde unutulup gitmekte, artık her hangi bir okuyucu bulamamaktadır. Belki parmakla sayılabilecek ilgililerin dikkat ve sevgi nazarlarına muhatap olabilen bu eserleri tanıtmak, bazılarının tıpkıbasımlarını yaparak ilim ve sanat dünyasına sunmak en önemli görevlerimiz a..»»
Ahmet Yakupoğlu

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları

13. yüzyılda anadolu'nun bir kasabasında yaşamını sürdüren, hazırcevap, zeki, medrese görmüş, tasavvufa meraklı bir halk adamı olan nasreddin hoca, yüzyıllar içindfe, türbesinin bulunduğu, akşehirden taşmış, Anadolu'ya sığmayarak dünya milletlerinin ortak değeri haline gelmiştir. (Arka Kapak'tan) »»
Fevzi Günüç

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları

Koyunoğlu Müzesi'nde birbirinden değerli hat levhaları bulunmaktadır. Bunların büyük bir kısmı iyi korunmuş olup halen ziyaretçiler için teşhir edilmekte, bir kısmı teşhir için hazırlanmaktadır. (Takdim'den) »»
Faik Özdengül

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları

Yaşam Koçluğu / Life Skills Coaching dünyada yeni ve hızla gelişen bir profesyonellik alanı. İnsanlar hızlı yaşamın içinde daha pratik, daha kestirme ve yaşama uygulanabilir yollar arıyorlar. Bu anlamda eğitimli koçlar bireylere iş, özel ya da sosyal hayatta somut değişimler sağlıyor. Bugün olimpiyatlarda yarışan atletlerin yaşam koçları var. Ünlü sinema oyuncularının, tanınmış sana..»»
Mevlana Celaleddin-i Rumi

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları

İçindekiler: Takdim - Mustafa Özkafa Hz. Mevlana'nın Hayatı - Selahaddin Hidayetoğlu Konya Destanından - Ahmet Kutsi Tecer Hazreti Mevlâna'nın Etrafındakiler - Şefik Can Niyaz - Halide Nusret Zorlutuna Mevlâna Celâleddin-i Rûmî'nin Eserleri - Yakup Şafak Hazreti Mevlâna'dır - Şeyh Galip Bir Mevlevî İcazetnâmesi Örneği Mesnevî Şerhlerinden Örnekler Mevlâna'dan Hatı..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.