Kapitalistler öylesine para delisidirler ki, bize bir gün onları asacağımız urganı bile satarlar. (Mao) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Koleksiyon Yayıncılık

Koleksiyon Yayıncılık

• Koleksiyon Yayıncılık Kitapları | • Koleksiyon Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Koleksiyon Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Koleksiyon Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 73 kitap bulunuyor."Koleksiyon Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Irmak Peltekoğlu

Koleksiyon Yayıncılık

Seyahat etmek; Yeniliklere yelken açmak, farklı kültürleri tanımak ve anlamak, onun için de empati demek. Zaten durağan olmak insanın doğasına aykırı değil mi? Öyleyse, gezecek ve görecek çok şey varken neden farklılıkların tadına varmayalım? Irmak’la Avrupa Başkentleri - 1, bu anlayışın sonucu. Amacıysa; Seyahat etmenin, farklılıkların farkına varmanın keyfini paylaşmak!»»
Kathryn Jewitt

Koleksiyon Yayıncılık

Çocuklarınız yeni Lolipop serisi kitaplarına bayılacaklar. İlgilerini çekmek için lolipop şeklinde tasarlanmış olan bu kitap çocuklarınıza farklı renkleri öğretirken aynı zamanda kitapları da sevmelerini sağlayacak.»»
Kolektif

Koleksiyon Yayıncılık

Bu kitap çocukların yeni kelimeler öğrenmelerine yardım etmek için hazırlanmıştır. Her sayfa renkli ve parlak resimler ve onlara karşılık gelene kelimeleri içerir. Bu şekilde yeni kelimeleri öğrenmek basit ve zevkli bir hale gelir. Büyütülmüş boyutu, öğrenme sürecinin verimli geçmesi için tasarlanmıştır. Büyük Kelime Kitabı ile öğrenmek çok eğlenceli. Çocuğunuz bu kitabı tekrar tekrar okumak istey..»»
Kathryn Jewitt

Koleksiyon Yayıncılık

Çocuklarınız yeni Lolipop serisi kitaplarına bayılacaklar. İlgilerini çekmek için lolipop şeklinde tasarlanmış olan bu kitap çocuklarınıza sayıları öğretirken aynı zamanda kitapları da sevmelerini sağlayacak.»»
Roger Morriss

Koleksiyon Yayıncılık

Bu kitapta Kaptan James Cook’un hayatı ve yaptığı keşifler detaylı bir şekilde inceleniyor. Onun 1768-1780 yılları arasında Büyük Okyanus’a yaptığı üç yolculuk sırasında yanında bulunduğu sanatçıların ortaya çıkardığı eserlerle bu bölgelerin egzotik havasına giriliyor. Cook sadece on sene içerisinde Columbus zamanında başlayan dünyanın haritasını çıkarma girişimlerine en büyük katkıyı gerçekleştir..»»
Kolektif

Koleksiyon Yayıncılık

Bu kitap çocukların sayıları öğrenmelerine yardım etmek için hazırlanıştır. Her sayfası renkli ve parlak resimler ve onlara karşılık gelen sayıları içerir. Bu şekilde yeni sayıları öğrenmek basit ve zevkli bir hale gelir. Büyütülmüş boyutu, öğrenme sürecinin verimli geçmesi için tasarlanmıştır. Büyük sayı Kitabım ile öğrenmek çok eğlenceli. Çocuğunuz bu kitabı tekrar tekrar okumak isteyecektir.»»
Kolektif

Koleksiyon Yayıncılık

Kolektif

Koleksiyon Yayıncılık

John Guy

Koleksiyon Yayıncılık

Drake'i ve 16.yüzyılda yaşamış olan diğer denizcileri Yeni Dünya'yı, Baharat Adaları'nı ve ötesini keşiflerinde izleyin. 16.yüzyıldaki bir gemide yaşamanın nasıl bir şey olduğunu keşfederken, İngiltere'nin korsan kaptanlarının İspanyol topraklarına yaptığı saldırıları öğrenin. Çoğu renkli ve bahsi geçen dönemlere uygun yaklaşık 100 adet gözkamaştırıcı görselle, Drake ile diğer kılıç ustası kahrama..»»
Paolo Petroni

Koleksiyon Yayıncılık

David Spence

Koleksiyon Yayıncılık

Cézanne’ın dünyasını, eserlerini ve onun sanatından neler öğrenebileceğinizi keşfedin. Yaşadığı dönemdeki toplum ve sanatın onun eserlerini nasıl etkilediğini, ailesi ve dostlarının sanatı üzerindeki etkilerini, eserlerindeki aşk, yaşam ve ölümle ilgili ipuçlarını... 100’ün üzerinde kaliteli renkli resim ve illüstrasyonla herkes için Cêzanne’ın yaşamının ve sanatının derinliklerine büyüleyici bir ..»»
David Spence

Koleksiyon Yayıncılık

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.