Kendisini başkalarının kurtarmasını bekleyen kişiler yalnızca kölelerdir. Voltaire [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Kodlab Yayın Dağıtım

Kodlab Yayın Dağıtım

• Kodlab Yayın Dağıtım Kitapları | • Kodlab Yayın Dağıtım İletişim Bilgileri | • Kodlab Yayın Dağıtım Hakkında Bilgi
Sitemizde Kodlab Yayın Dağıtım isimli yayınevine ait Toplam 105 kitap bulunuyor."Kodlab Yayın Dağıtım" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Şükrü İlker Bırakoğlu

Kodlab Yayın Dağıtım

Türkiye'nin İlk ve Tek SAP ABAP/4 kitabı. Üstelik uygulama örnekleriyle bir başyapıt.! Bu kitapta, ABAP programlama dili başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar birçok yönüyle ele alınmıştır. Dilin yapısı teorik olarak açıklandıktan sonra örnek ABAP programları kullanılarak dilin öğelerinin pratikte kullanımı anlatılmıştır. Kitabın so..»»
Salih Baltalı

Kodlab Yayın Dağıtım

Bu kitapta akıcı, anlaşılır bir dil kullanmaya çalışılmıştır. Konuyu dağıtmadan meseleyi, az ve öz anlatılmıştır. Kitap içerisinde 3 ana bölüm bulunmaktadır. 600'den fazla ufak örnek, 50 adet uygulamalı örnek sunulmuştur. jQuery kütüphanesinde JavaScript komutları oldukça fazla ve ayrıca programlama mantığını da bilmek gerektiğinden JavaS..»»
Ahmet Ali Süzen

Kodlab Yayın Dağıtım

Windows Presentation Foundation (WPF), hem kalitenin hem de performansın arttığı bir teknoloji olarak dikkat çekmektedir. Kodlab kalitesi ile WPF Teknolojisini öğrenmek isteyen herkes için hazırlanmış olan bu eser Visual Studio 2010 ile birlikte C# programlama dili kullanarak anlatılmıştır.Günümüzde pek çok kurumsal firma yazılım uygulamalarında bu teknoloj..»»
Mehmet Emrullah İncearık

Kodlab Yayın Dağıtım

Bu kitap; grafik ve web tasarım alanında kısa zamanda profesyonel düzeyde işler çıkarmak için tüm grafikerlerin ve grafiker adaylarının yararlanabileceği bir kılavuz niteliğindedir. Tasarıma nereden başlamalıyım, hangi programları öğrenmeliyim, hangi dilleri öğrenerek web programlamaya adım atmalıyım gibi birçok soruya cevap bulabileceğiniz..»»
Özge Mardi Bayar

Kodlab Yayın Dağıtım

Photoshop şimdi daha çok gelişmiş bir grafik işleme aracı haline geldi. Özellikle CS5 ve CS5.5 sürümlerinde geliştirilen 3D katman ve araçları ile üç boyutlu tasarımlar artık çok daha kolay yapılmaya başlandı. Bununla birlikte web tasarımcıları ve dijital fotoğrafçılar için daha da kolaylıklar sağlıyor. Ayrıca Photoshop ile video hazırl..»»
Bahtiyar Paltacı

Kodlab Yayın Dağıtım

Şüphesiz ki gün geçtikçe web sitesi kullanan bireyler ve kuruluşlar hızla artmaktadır. Gelişen teknolojinin de bu sürece ayak uydurması, gözle görülür derecede yükselmektedir. İnternete adım attığınızda kendinizi veya kuruluşunuzu tanıtan en iyi web sitesine sahip olmak ister ve bunun doğal bir sonucu olarak belli belirsiz arayışlara girersiniz..»»
Muhammed Mastar

Kodlab Yayın Dağıtım

İçindekiler: - Programlamaya Giriş - C 'a Giriş - Operatörler - Kontrol Yapıları - Döngüler - Fonksiyonlar - Göstericiler - Yapılar - Önişlemci Komutları - Hazır Fonksiyonlar - Sınıflar Ve Nesneler - Nesne Dizileri Ve Göstericiler - Başvurular Ve Dinamik Bellek Yönetimi - Fonksiyonların Aşırı Yüklenmesi - Operatörlerin Aşırı Yüklenmesi -..»»
Mehmet Emrullah İncearık

Kodlab Yayın Dağıtım

Türkiye'de hızla büyüyen sanal mağazacılık sektörü Ülke bütçesinde büyük bir pay oluşturmaktadır. Sanal mağazacılığın girmediği hemen hemen hiçbir sektör kalmamıştır. Durum böyle olunca internetten ürünlerini satmak isteyen bireysel ya da kurumsal firmalar hem görsel olarak hem de sorunsuz işleyen bir site ihti..»»
İlker Güven

Kodlab Yayın Dağıtım

İçindekiler; Elektronik Kavramlar Atomların Yapısı, İletkenler ve Yarı İletkenler Sayısal Değerler (I/O) Dalga Şekilleri Veri İletimi Sayı Sistemleri ve Kodlar Decimal (Onluk) Sayı Sistemi Binary (İkilik) Sayı Sistemi Octal (Sekizlik) Sayı Sistemi Hexadecimal (Onaltılık) Sayı Sistemi BCD (Binary Coded Decimal) Kodu Gray Kodu Lojik Kapılar Lojik Devre Tasarımı Boolen Matematiği ve De Morgan Teorem..»»
Yakup Dirlik

Kodlab Yayın Dağıtım

İçindekiler; Microsoft Project 2010'a Giriş Microsoft Project 2010 ile Proje Yönetimi Project Ekran Görünümlerini Tanımak Project Görevleriyle Çalışmak Görev Tiplerini Öğrenmek Özet Görevler Oluşturmak Projede Milestone Görevler Belirlemek Sürekli Tekrar Eden Görevler Tanımlamak Görevleri Microsoft Outlook'tan Çekmek Zaman Planlamasına Giriş Proje Bilgilerini Girmek Proje Takviminin Oluşturulması..»»
Tevfik Kızılören

Kodlab Yayın Dağıtım

Kitapta yer alan başlıca konu başlıkları şunlardır: iOS İşletim Sistemi Katmanları iOS Yazılım Geliştirme Kiti Araçları iOS SDK ve Geliştirme Ortamlarının Kurumları XCode IDE iOS Simulator Interface Builder Instruments Cocoa Touch Katmanı Apple LLVM Derleyici Objective-C Programlama Diline Giriş Nesne Yönelimli Programlama Objective-C Dilinin Diğer Programlama Dilleriyle Karşılaştırılması Derleme..»»
Mustafa Aydemir

Kodlab Yayın Dağıtım

CMS yapıları, dinamik içerik yönetim yapılanması sunan web uygulamalarıdır. PHP ve ASP.NET gibi web programlama dilleri ile yazılırlar. Sistemlerin yönetimi admin panelleri vasıtası ile yapılır. Bu sistemlerde içerik oluşturmak için sistemin yapısına müdahale etmek gerekmez. Adeta Word ya da benzeri bir kelime işlem programında yazı yazar gibi kolay ve hızlı i&c..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.