Kendinizi temiz ve parlak tutsanız iyi edersiniz; çünkü arkasına geçip dünyayı görmeniz gereken pencere sizsiniz. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Kimlik ve Karayip Müziği - Dick Hebdige : Kitap***>*vbcrlf*<META NAME=***keywords*** CONTENT=***Kes Yapıştır Kültür

Kimlik ve Karayip Müziği - Dick Hebdige : Kitap***>*vbcrlf*

• Kimlik ve Karayip Müziği - Dick Hebdige : Kitap***>*vbcrlf* | • Kimlik ve Karayip Müziği - Dick Hebdige : Kitap***>*vbcrlf* | • Kimlik ve Karayip Müziği - Dick Hebdige : Kitap***>*vbcrlf*
Sitemizde Kimlik ve Karayip Müziği - Dick Hebdige : Kitap***>*vbcrlf* isimli yayınevine ait Toplam 1 kitap bulunuyor."Kimlik ve Karayip Müziği - Dick Hebdige : Kitap***>*vbcrlf* henüz bilgi girişi yapılmamış..


Son Yayınlanan Kitapları
Dick Hebdige

Kimlik ve Karayip Müziği - Dick Hebdige : Kitap***>*vbcrlf*
Kes Yapıştır ritimlerin, herkesin kullanımına açık olduğu ve istenildiği gibi bir araya getirilebildiği müzük türlerini anlatıyor:Reggae, kalipso, ska, blues, soul, rock, punk, luebeat, rap, hip hop... Dick Hebdige, bu müzik türleriyle Afrika müzikleri arasındaki geçişler ve değişimleri kölelerin günlük yaşam pratikleri, ritimler, çalgılar ve danslardan örneklerle gösterirken XX. ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.