Düşünmek kolaydır, yapmak zordur. Dünyada en güç olanşey de düşünüleni yapmaktır. (Goethe) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Kesişim Yayınları

Kesişim Yayınları

• Kesişim Yayınları Kitapları | • Kesişim Yayınları İletişim Bilgileri | • Kesişim Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Kesişim Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Kesişim Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Üreme Sağliği Hakkinda Bilmemiz Gerekenler

Kesişim Yayınları

Haluk Şahin

Kesişim Yayınları

Yazar, gazeteci, akademisyen, televizyoncu ve Bozcaada aşığı Haluk Şahin önsözde Bozcaada Kitabı'nı şöyle anlatıyor. ***Bozcaada kimisi için Homeros'un Tenedos'udur... Tam 500 yıllık Fatih yadigarıdır kimisi için... Hem ona, hem ondan kaçılan yer. Fırtına ve liman, tuzak ve sığınak, menfa ve sıla Bozcaada... Herkesin Bozcaada'sı farklıdır. Herkes bakma becerisine ve beynindeki gözü..»»
Fazlı Ayverdi

Kesişim Yayınları

Hayat Veren Mektuplar, ünlü yazar ve mütefekkir Sâmiha Ayverdi'nin yeğeni Dr. Fazlı Ayverdi'ye yazdığı mektuplar ve kısa notlardan oluşuyor. Sâmiha Ayverdi ağaberi ünlü sanat tarihçisi Ekrem Hakkı Ayverdi'nin oğlu Fazlı'ya annelik etmiş ve daha sonraki yıllarda da ilgisini üzerinden eksik etmemiştir. Fazlı Ayverdi, Almanya'da doktora yaptığı yıllarda da ***anne halam*** dediği Sâmiha ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.