Denk olmayan birleşmelerin en kötüsü gönüllerinkidir. Chamort [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Kendi Yayını

Kendi Yayını

• Kendi Yayını Kitapları | • Kendi Yayını İletişim Bilgileri | • Kendi Yayını Hakkında Bilgi
Sitemizde Kendi Yayını isimli yayınevine ait Toplam 202 kitap bulunuyor."Kendi Yayını" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Hüseyin Akyüz

Kendi Yayını

SAMURAY FIRTINASI İnsan mı, makine mi? Sonsuz bir korkunun karanlığında yürürcesine geçti koridoru. Atölyenin kapısı önünde dikilip kaldığında yirmi çift göz, birden saldırdı üstüne. Hiçbir şey söyleyemezdi artık. Koridorun kapısını ardına kadar açıp karanlığı gösterdi onlara. Elindeki kılıçla baş kesmeye gelen dev bir samurayın ayak sesleri açıkça duyuluyordu artık çünkü. »»
Yaşar Öztürk

Kendi Yayını

Yolcular ve Hakları Pilotlar Uçak Kazaları ve Sonrası Hava Taşıması Sivil Hava Aracı Kazası Soruşturması Taşıyıcının Sorumluluğu Kabotaj Hava Aracı Satış Sözleşmesi ve Leasing Havacılık Sigortası »»
Aslı Can

Kendi Yayını

11 Eğitmenden, fotoğraf ve açıklamalarıyla uyguladıkları Yoga teknikleri. "Güneşe Selam Serisi" DVD eki ile birlikte... Türkiye`nin çeşitli yerlerinde ders veren yoga eğitmenlerinin yoga yolculuklarını, yoganın hayatlarında ne gibi değişiklikler yaptığını, "Neden Yoga?" sorusunun her birine göre cevabını kendi kalemlerinden okuyucuya aktardığı, birebir uyguladıkları farklı yoga tekni..»»
Turan Kaya

Kendi Yayını

GAP Bölgesi kapsamındaki 75.410 km²’lik havzada bulunan 9 ilin nüfusu, yüzölçümü, ulaşım imkânları, coğrafi yapısı ve iklim koşulları ile tarımsal alan miktarları, tespit edilmiş toprak analiz değerlerine göre tarla bitkilerinin yıllık ürün miktarları yer almıştır. Ayrıca illerde büyük ve küçükbaş et süt üretim verileri, kanatlı hayvan et ve yumurta tavukçuluğu yıllık üzerim değerleri bel..»»
Avni Köksal

Kendi Yayını

Topların Sihirli Dünyası: Bilardo»»
Nevzat Kurtuluş

Kendi Yayını

"Tanrı bana, değiştirmeye muktedir olmadığım şeyleri kabul etmek olgunluğunu; değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek cesaretini ve aradaki farkı daima anlayabilmek basiretini versin." İsteklerim, dualarım ve felsefem hep böyle olmuştur. Uzun yıllardan beri okuduğum ve topladığım yazıları, oğluma ve gençlere gelecekte ışık tutabilmesi düşüncesi ile kitap yapmaya, daha doğrusu derlem..»»
Berrin Şengöz

Kendi Yayını

Stumpwork: Üç Boyutlu Nakış»»
Atilla Alpbaz

Kendi Yayını

Olta balıkçılığı tarifsiz bir tutkudur. Her konuda olduğu gibi başarının sırrı bilgidir, tecrübedir. Bu kitapta olta balıkçılığı konusunda uygulama ile kanıtlanmış ve hayat tecrübesinden geçmiş pek çok avcılık yöntemlerini, balık olta yemlerini, olta takımlarının hazırlanması konusundaki bilgileri bulacaksınız. Olta avcılığı yaygın olan levrek, çipura, mercan, karagöz, lüfer, palamut, uskumru, kol..»»
Güner Kayral

Kendi Yayını

AMERİKAN YAVRU ÇÜRÜKLÜĞÜ AVRUPA YAVRU ÇÜRÜKLÜĞÜ YAVRU ÇÜRÜKLÜĞÜNDE ARILARIN İMHA EDİLMESİ AMERİKAN Y.Ç. İLE AVRUPA Y.Ç. ARASINDAKİ ÖNEMLİ FARKLAR KRONİK ARI FELCİ, DİZANTERİ, KİREÇ HASTALIĞI, NOSEMA, SEPTİSEMİ, TULUMSU YAVRU ÇÜRÜKLÜĞÜ TAŞ HASTALIĞI, KARALIK, AKARİYOZ (UYUZ), AMIBIASE, MOR ÇÜRÜKLÜK, PARALİZ TORBA HASTALIĞI, MAYIS HASTALIĞI BAL ARISI ZARARLILARI VARROA, BAL MUMU GÜVESİ..»»
Fethi YağızErcüment Şahin

Kendi Yayını

1992 yılında Fethi YAĞIZ ile Ercüment ŞAHİN`in birlikte hazırladıkları "Denizde Canlı Kalabilme" adlı kitabın yerini alacak daha geniş ve kapsamlı bir kitap olan "DENİZDE EMNİYET VE CANLI KALABİLME" isimli yeni kitap; Mart 2010 tarihi itibariyle piyasaya çıktı. Safety at sea (denizde emniyet ) ve Survival at sea (denizde canlı kalabilme ) konularını birlikte ve geniş bir şekilde ele a..»»
Selçuk BilginGürsan Saraç

Kendi Yayını

I.Keman, II. Keman, Viyola, Viyolonsel, Flüt, Klarnet, Solo Çalgı ve Akordeon/Şan için İÇİNDEKİLER 1. IF I WERE A RICH MAN 2. MY WAY 3. LOVE STORY 4. FLY ME TO THE MOON 5. DOCTOR ZHIVAGO 6. SPEAK SOFTLY LOVE 7. PERHAPS PERHAPS PERHAPS 8. STRANGERS IN THE NIGHT 9. SEALED WITH A KISS 10. MICHELLE 11. COME TO THE SEA 12..»»
Adnan ÖzdemirMehmet YavuzErsin CandemirFerhat Göktepe

Kendi Yayını

Silah & Atış »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.