Kendinizi temiz ve parlak tutsanız iyi edersiniz; çünkü arkasına geçip dünyayı görmeniz gereken pencere sizsiniz. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Kawa Yayıncılık

Kawa Yayıncılık

• Kawa Yayıncılık Kitapları | • Kawa Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Kawa Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Kawa Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Kawa Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Kolektif

Kawa Yayıncılık

St 31-15, ST 31-16... ABD Kara Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yayınlanan, ABD ve ABD hegemonyasındaki bir çok coğrafyada kontrgerilla unsurlarına rehberlik eden kitaplardan bir kaçı. ABD'de bu rehber kitaplar Fm (Field Manuel) adıyla basılırken elimizdeki bu rehberler Genelkurmay tarafından zamanın Kara Kuvvetleri Komutanı Ali Keskiner imzasıyla ***Hizmete Özel*** olarak kod numa..»»
David Galula

Kawa Yayıncılık

David Galula... ABD'li kontrgerilla ***kuramcısı***... Dünyanın her yerinde apolet yerine dolar takınmış generallerin, albayların, hatta yerine göre ***çavuş***ların ***guru***su... ***'Hür' (siz bunu 'kapitalist' diye okuyun) dünyayı Komünizm tehlikesine karşı koruma*** kisvesiyle, Latin Amerika'dan Güneydoğu Asya'ya dünyanın devrimci hareketlerini kalleş pusularda, işkence tezgâhlar..»»
Berch Berberoğlu

Kawa Yayıncılık

Bu kitap, karşılaştırmalı tarihsel perspektif dâhilinde, sınıfsal yapının doğası ve dinamikleri ile toplumsal dönüşüm bağlamında açığa çıkan birçok soruna işaret eder. Ayrıca kitap, sınıfın toplum ve toplumsal yapı analizindeki merkezîliğine yoğunlaşır. Böylelikle çalışma, toplumsal hayatın dış hatlarının zaman içinde ve farklı toplumları keserek biçimlendirişinde sınıfın oynadığı ta..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.