Aşk dediğimiz şey, arzulanan bir varlıkta bulacağımız tada susamaktan başka bir şey değildir. MONTAİGNE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Kashna Kitap Ağacı

Kashna Kitap Ağacı

• Kashna Kitap Ağacı Kitapları | • Kashna Kitap Ağacı İletişim Bilgileri | • Kashna Kitap Ağacı Hakkında Bilgi
Sitemizde Kashna Kitap Ağacı isimli yayınevine ait Toplam 39 kitap bulunuyor."Kashna Kitap Ağacı" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Erdal Demirkıran

Kashna Kitap Ağacı

Yaklaş; daha yaklaş, az daha, biraz daha… Ve şimdi itiraf et! Aslında güvendiklerin konuşmasaydı başına hiçbir kötü şey gelmeyecekti! Sırlarını tutan beşse tutmayan hep yüz beşti. Gel gör ki sen vazgeçmedin ve insanlara güvenmeye, haddinden fazla güvenmeye devam ettin. - Aramızda kalsın! diyerek anlattıkların hiçbir zaman aranızda kalmadı. - Sen benim her şeyimsin, en güvendiğimsin… diye ..»»
Erdal Demirkıran

Kashna Kitap Ağacı

Kur’ân-ı Kerim’i ‘roman’ diliyle anlatması bakımından "Azrail’in Secde Ettiği Adam" yepyeni bir tarz olarak tarihe geçecek eser olma özelliği taşımaktadır. - Allah insanı egosunu tatmin etmek için mi yarattı? - Allah her şeyi yoktan mı var etti? - Ateizm henüz ilacı bulunmamış bir hastalık mıdır? - Big-Bang teorisi bir balon mudur? - Ruh diye bir şey var mı? - İbadetler emir mi? - Kutuplarda namaz..»»
Ayça Aygün Uysal

Kashna Kitap Ağacı

Dışarıda, yeni doğmuş hayatın çığlıkları ve yılmadan kovalanan bezgin ruhlarımız… Derin uykulara sokuluyor yaşam. Hatıralarımız aynı sonla müjdeleniyor. Zaman, Damla damla düşüyor hüzün toplayan yaşamlarımıza Ve biz, Doludizgin koşuyoruz rengi bilinmeyen sonlarımıza.»»
Halit Çelik

Kashna Kitap Ağacı

Kendisini göstermeyen aynaları kıran insan aynalarda kendisini daha ne kadar arayacak? Ya da insana ne demeli ki aynadaki suretin kendisi olduğuna inandırılsın? İnsan bir gün elini aynalara uzatsın, emin olun ki karşınızdaki "siz" de size elini uzatacaktır. İşte o an adınızı söyleyin kendinize. Sizin, size ihtiyacınız var… "Sade Suya Tirit Meseleler" de, insanın, yok yere kendisinden kaçışını bula..»»
Duygu Erentürk

Kashna Kitap Ağacı

1975, İzmir doğumluyum. Aşkın şehridir İzmir. Hayata aşık olanların, insana, doğaya, nefes almaya aşık olanların. Sohbeti, komşuluğu, dostluğu sevenlerin şehri. Yaz akşamları sahillere yığılıp, çimenlerin üzerinde hayatı paylaşanların şehridir. Konuşmasa duramayanların, anlattıkça çoğalanların, tanıdık tanımadık herkese gülümseyerek selam verenlerin, çocukluğunu çocuk gibi, gençliğini dolu dizgin,..»»
Cahit Eray Eldemir

Kashna Kitap Ağacı

Atbaşı gider hep mutluluk ve keder Sırası gelince kamçılar hayat birini Öteki sessizce sırasını bekler Bazen öne geçse de Mutluluk ya da keder Bitişe hep birlikte girer Diyen bir çocuğun düşlerinden "Yaralarımı saçlarınla örtüyorum acılarım azalıyor" Diyen bir aşka Tek yasağın Ayrılıklar üzerine olduğu bir yer arıyorduk oysa Biz çarşafları yelken yapmıştık yüreğimizin teknesine Lodos Çocukların du..»»
Özge Nur Küskün

Kashna Kitap Ağacı

"Yanaklarından süzülen bir damla yaş masaya düştüğünde, çayından son yudumu aldı. Hesabı ödeyip, garsona yeterli miktarda bahşiş bıraktıktan sonra kalktı, sahilde biraz yürümek istedi. Muhtemelen hayatında bir daha göremeyeceği temiz giyimli garsona son bir kez baktı ve yola koyuldu. Demin kendisi itiraf etmişti, hayat böyleydi işte. Ne hakla acıyordu kendi kendine? Yıllar evvel sonsuza dek uğurla..»»
Mehmet Oğuz Aslan

Kashna Kitap Ağacı

…Yaşlı adam eğildi, şişeyi yavaşça denize bıraktı. Eliyle suyu dalgalandırdı, şişeyi uzaklaştırdı. Dikildi, uğurlar gibi bir süre arkasından baktı... Yazdığı öykü, şiir, romanları şişelere koyup, neden denize attığını sordum. -Atmıyorum, onları denize ekiyorum -dedi. Orada boylanıp gelişecekler, sonra dünyaya yayılacaklar... -Yüzlerce yıldır öyküler, şiirler, romanlar yazılıyor. Yüz binlerce yazar..»»
Hilmi Aydın

Kashna Kitap Ağacı

Biliyorum, gözyaşı sana yakışıyor. Bunu sen de biliyorsun. Ama gülen bir yüzün vardı, beni hayata bağlayan. Ve şimdi ağlıyorsun. Zaman geçti, sen büyüdün. Ben hâlâ sana "Geceleri ağlama!" diyorum. Tatlı bir uykuya dalıyorsun. Sana söylediğim eylemlere sâdık kalamadığımı hiç bilmiyorsun. Çünkü o saatlerde sen hep uykuda oluyorsun. Haydi, uyu artık. Yarın erken kalkmalı ve okuluna gitmelisin. Gülen ..»»
M. Ercan Altınay

Kashna Kitap Ağacı

J. K. Adam Black

Kashna Kitap Ağacı

Trip Algınlığı: Trip, hiçbir işe yaramayan en ucuz naz yapma biçimidir. “Trip Algınlığı” dediğimiz şey ise bu nazın en hazin neticesidir. İşte bu kitap size “trip” denilen o illetin trajik sonunu gösteriyor. Çirkin Şansı: Mahallenin en güzel kızı ile çıkan o tipsiz oğlanın, okulun en yakışıklı çocuğunu ele geçiren o çirkin kızın mutlaka bir sırrı olmalı. İşte bu kitap o sırrı anlatıyor. A..»»
Erdal Demirkıran

Kashna Kitap Ağacı

Ben Dünyanın En Akıllı Çocuğuyum - 1İmkansız YokBüyükler için düşmeyen uçak, tükenmeyen su, sönmeyen ateş imkansız olabilirfakat bizim için batmayan gemi, kırılmayan vazo, patlamayan top, eskimeyen ayakkabı hatta bitmeyen çikolata bile mümkündür. Aşmış Dünya ÇocuklarıBen Dünyanın En Akıllı Çocuğuyum - 2Vazgeçmek YokÜç çocuğu bir adaya koydular; biri nankör,diğeri yalancı, öteki de hırsız oldu.Sonr..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.