Keyifler değildir yaşamı değerli yapan. Yaşamdır, keyif almayı değerli kılan. Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Karınca

Karınca

• Karınca Kitapları | • Karınca İletişim Bilgileri | • Karınca Hakkında Bilgi
Sitemizde Karınca isimli yayınevine ait Toplam 8 kitap bulunuyor."Karınca" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Hakan Algan

Karınca

Bu kitabı yayınlanmadan önce, görüşlerini almak için okuttuğum kadınlar; kendilerine düşmanlığımın olduğunu; onları kıskandırmaya çalıştığımı söylediler. Bunu nereden çıkarttınız diye sorduğumda; okuduktan sonra eşleriyle kavga edip, “Mert sevdiği için neler yapıyor? Sen neden yapmıyorsun?”  Diye kızdıklarını söylediler. Peki siz onlar için bir şeyler yapıyor musunuz?..»»
Faruk Caymaz

Karınca

Yeniden Çıksak seninle böyle bir yolculuğa Çayımız,sigaramız Birazda muhabbetimiz Ben sürsem arabayı Sen sürsen gözlerine Aşk’ı Gitsek seninle Sensizliğin yasak olduğu yerin yolculuğuna…   »»
Bedri Kenan Karaal

Karınca

Bu kitap, Sur’da görev yapan özel harekat polislerimizin gerçek hayatlarından alınan kesitlerle kurgulanmıştır. Özel harekat polislerinin birçok ortak noktaları vardı. Vatan,millet,bayrak,şehadet,acı,özlem,ayrılık… Onlar her zaman hazırdılar ve her zaman gözlerini kırpmadan ölüme koşarlardı. 15 Temmuz 2016 tarihinde Özel Harekat Daire Başkanlığı’nda şehit olan polislerim..»»
Gönül Sarıtaş

Karınca

“Bu kitabımda sadece soframıza renk veren tariflerimi değil, eşimin, çocuklarımın ve misafirlerimin damağındaki tadı ve gözlerindeki mutluluğu paylaşıyorum.” Siz de mutfağınızı ve muhabbetinizi keklerle, böreklerle süslerken mutlu olanlardan mısınız? Sofrasına yeni renkleri katmaktan hoşlananlar için hem Kütahya’nın hem de Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini bu kitapta bulac..»»
Celal Topkan

Karınca

Efendiler, ben kendi kendime düşünür, bir program saptar ve derdim ki, işte benim programım budur. Bunun üzerinde benimle fikir birliğinde olanlar buyursunlar beraber çalışalım. Ancak ben böyle yapmak istemedim. Çünkü böyle yapmanın hatalı olduğunu kabul ediyorum. Ben istedim ki, izlenecek benim programım olmasın. Falan ya da filanın programı olmasın. Yani herhangi bir kişinin programı olmasın. Çü..»»
Bilal Sevinç

Karınca

Terörizm konusunda editörlerin hazırladığı bu çalışma çok önemlidir. Bu kitap terörizm olgusunu, önemli dinamiklerden olan ideolojilerin ve istihbarat temelli kavramlar olan motivasyonların, metotların ve hedeflerin tam olarak kavranması perspektifinden ele almaktadır. Çeşitli grupların inanç sistemleri arasındaki farklılık önem arz etmektedir, çünkü bu olgu terör örgütlerinin yarattığı tehdidi an..»»
Uğur Becerikli

Karınca

Hiçbir şeyin değişmesini istemediği evde, çalışma odası elli yıl önce nasılsa hala öyleydi. Aynı masa aynı telefon, aynı tablolar, aynı halı. Bir farkla ki artık hepsi sararıp solmuştu. (Tanıtım Bülteninden) »»
Sedat Sami

Karınca

İstiklal Caddesi, eskiden ***Pera*** denilen mahallede, uzun, dolambaçlı, rekli ve çok kalabalık bir bulvardır. İş yerleri, gecenin geç saatlerinde çöp torbalarını, toplanması için, eski ve pitorek tramvay yolu boyunca bırakırlar. Bu yoldan geçen yayalar tuhaf bir kokuyu teneffüs eder. Ben şimdiye kadar, bu kokunun hep yola bırakılan çöplerden oluştuğunu düşünürdüm fakat bu sıcak temmuz gecesinden..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.