Hakikat aleyhine hürriyet olamaz. -- Salazar [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Infomag

Infomag

• Infomag Kitapları | • Infomag İletişim Bilgileri | • Infomag Hakkında Bilgi
Sitemizde Infomag isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Infomag" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Guinnes World Records Limited

Infomag

Guinness World Records 2009 merak uyandırıcı, bilgilendirici, ilham veren, eğitici rekorları ve üstünlükleriyle Guinness World Records'u dünyanın en ünlü markalarından ve kitaplarından biri yapan farklılıkları yaratmaya devam ediyor. Kitapta yer alan yeni özellikler içinde aşağıdakileri sayabiliriz: ***Çığır açan yeni kapak tasarımı, % 100 yeni fotoğraflar, gece parlayan sayfalar, dah..»»
Kolektif

Infomag

İlk olarak 1955 yılında basılan yıllık Guinness World Records kitabı, 100'den fazla ülkede, 25 farklı dilde basılıyor ve en fazla satılan telifli kitap olma özelliğini taşıyor. Türkiye'de 3. kez yayınlanan Guinness Rekorlar Kitabı, bu yıl da birbirinden ilginç ve bilgilendirici rekorlarla dolu. Guinness Rekorlar Kitabı 2010'un, yenilenen içeriği ve geçen yıla göre birçoğu yenilenmiş r..»»
Kolektif

Infomag

- Dünyanın En Uzun Adamından Metin Şentürk'e kadar birçok alanda rekor kıran Türk rekortmenler ile kitabın lansmanı yapılacak. - TV'lerde yayınlanacak reklam filmleri, çocuk dergilerindeki ilanlar ve yapılacak haber çalışmaları ile kitabın tanıtımı etkili bir şekilde yapılacak. - Metin Şentürk, Sultan, en büyük burunlu Türk rekortmenler ile AVM'lerde imza günleri yapılacak. ..»»
Kolektif

Infomag

Dünyanın en çok okunan copy right yayını olan ve dünyanın dört bir köşesinden 7'den 70'e herkesin büyük bir ilgi ile her yıl Guinness Rekorlar Kitabı 2012 edisyonu ile 15 Eylül'de raflardaki yerini alıyor. İlk 2008 yılında Türkçe yayınlanan ve her yıl Türk okurları tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen kitap ilkokul ve ortaokul çocuklarının en temel eğlence araçlarından biris..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.