Bir an için, Tanrı’nın gücü bende olsun isterdim, anne!” Eugenie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
İlmek Kitap

İlmek Kitap

• İlmek Kitap Kitapları | • İlmek Kitap İletişim Bilgileri | • İlmek Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde İlmek Kitap isimli yayınevine ait Toplam 10 kitap bulunuyor."İlmek Kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Adem Efiloğlu

İlmek Kitap

Yaşatmak Bu Kadar Kolayken… Organ Nakli, Kürtaj ve Uyuştucu Bağımlılığı Üzerine Farkındalık Romanı    Organ nakli ihtiyacı olanlara,  Kürtaj yapanlara ve  Bağımlılara dair haberleri duymuş veyahut okumuşsundur.    Bu konular çok yakınında yaşanmadığı için sendeki tesiri fazla olmamış olabilir. Halbuki bu konuların çözümünde sana büyük iş düşüyor.    Heyecanlı olayların i..»»
Orhan Yılmaz

İlmek Kitap

Santral City de yaşayan genç Orlando, sakin yapılı ama söz konusu yakınları olduğunda oldukça sinirli biriydi. Hayattaki tek isteği ailesi ile mutlu bir hayat geçirebilmekti. Elinde olmayan nedenlerden dolayı ailesi ile birlikte Soul City’ye akrabalarının yanına taşındı. Vision Üniversitesine başlamasıyla tanıştığı Emily hayatının akışını değiştirecekti. Bir kurt adamın ..»»
Erkan DemirRecep UzAli BebekYunus OğuzFatih ÇelikBülent ÖzdamarMehmet Acar

İlmek Kitap

Anlatabilmek…/ Tutsaklığa özgürlüğü,/ Cehalete bilmeyi,/ Yalanlara hakikati,/ Sana seni…/ Tek kişilik bir hikâyenin oyuncusu gibi,/ Tıpkı sessiz bir çığlık misali… »»
Mustafa Sefa Güvenir

İlmek Kitap

Haykırsam seni şiirlere, hece kahrolur gücüne gider Hangi mısra senin bakışını tavsir etmeye muteber? Sen ki amber kokulu dilber, bense bi-çare beşer, Kokun yoksa şuursuz yüreğimde, ilaçtır bana makber.. Tarihi dedelerimiz kanları ile yazdılar, onlar ise okutmamak için ellerinden geleni yaptılar, unutturdular ve anımsamamızı istedikleri tarihi kendi elleri ile yazdılar...»»
A. Muhsin Meriç

İlmek Kitap

Engeller, Engellemeler, Çetin İmtihanlar! İşte şimdi 'ustalık' isteyen yeni bir 'inşâ süreci' başladı! Türkiye ve İslam Dünyası bir uyanışın eşiğinde? Direnişi de dirilişi de birlikte yaşıyor bizim coğrafyamız? Ümmet, kurulan kirli tuzaklardan kurtulmaya ve karanlık gecelerden aydınlığa çıkmaya çalışıyor? İşte şimdi bu tuzakları boşa çıkartıp muhteşem mazi ile irtibat kurarak parlak bir gele..»»
Mehmet Veysi Fırat

İlmek Kitap

Duymak Marifettir; Fakat Asıl Marifet, Sessiz İnsanların Sözü Olabilmektir.! »»
Talha Yıldız

İlmek Kitap

Bu eser; bize tam da azmin zaferi dedirtecek türden bir gayret, çaba ve azmin ürünü. İlhamını aldığı Usta Yazar Peyami Safa'ya ithaf ettiği bu eserde; Esrarengiz bir cinayetin ardına düşen bir komiserin karşısına, Paşalar Divanı çıkar… Heyecan verici olayların iç içe geçtiği romanda, beklenmedik hadiseler okurlarını bekliyor. Bu eser, engellilerle birlikte yaşama kültürünü yaygınlaştırmak maksa..»»
A. Muhsin Meriç

İlmek Kitap

Engeller, Engellemeler, Çetin İmtihanlar! İşte şimdi 'ustalık' isteyen yeni bir 'inşâ süreci' başladı! Türkiye ve İslam Dünyası bir uyanışın eşiğinde… Direnişi de dirilişi de birlikte yaşıyor bizim coğrafyamız… Ümmet, kurulan kirli tuzaklardan kurtulmaya ve karanlık gecelerden aydınlığa çıkmaya çalışıyor… İşte şimdi bu tuzakları boşa çıkartıp muhteşem mazi ile irtibat kurarak parlak..»»
Osman Nuri Kabaktepe

İlmek Kitap

Yazı verilen nimetlerdendir. Kıymeti bilmenin en basit yolu, yokluğunu düşünmektir. Yazı olmasaydı (bu durum) insanın hayatını nasıl etkilerdi? Daha doğrusu arzda vahiy, bilgi, değer... nasıl aktarılacaktı muhataba. Yazının yokluğunda oluşacak boşluğu tahayyül etmek gerçekten zor. Her şeyi mükemmel yaratan Rabbimiz bu nimetini bizden esirgemedi. Yazı, ***Oku!*** İlahi emrini yerine getirmemize ves..»»
Serdar Akca

İlmek Kitap

***İnsanlar liderlerin yazmış oldukları kitapları okudukları için değil, yaptıkları konuşmalardan etkilendikleri için peşinden gitmişler ve dünyanın ve yaşamın değişmesine neden olmuşlardır.' İletişimin tüm türlerinde kullanılan dil, konuşma ve ses iç içe geçmiş birbirini tamamlayan bir yapı olarak karşımıza çıkar. Ancak burada konuşma ve dile hayat veren, görünmesini sağlayan bir unsur olarak ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.