Bir kalbin içinde iki can vardır biri kendi canı diğeri sevdiğinin canıdır... Hasan Öztürk [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
İlker Ülgen Kitapları

İlker Ülgen Kitapları

• İlker Ülgen Kitapları Kitapları | • İlker Ülgen Kitapları İletişim Bilgileri | • İlker Ülgen Kitapları Hakkında Bilgi
Sitemizde İlker Ülgen Kitapları isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."İlker Ülgen Kitapları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
İlker Ülgen

İlker Ülgen Kitapları

Bu kitabın içinde, psikolojiye, felsefeye, rüyalara ve gerçekliğe ait bir şeyler, bir şeycikler olabilir. Yazarın yapabileceği en doğru tanım, şiirsel ve dikey bir iç yolculuk olduğudur. Zaten yazar, rengarenk, kabartmalı, büyük puntolarla yazılmış başlığı olan ve arkasında da ***Hayatınızda böylesi bir kitap okumadınız, bir çırpıda bitireceksiniz, hayatınız değişecek!*** yazan, bunun..»»
İlker Ülgen

İlker Ülgen Kitapları

Sevgili okur, umuyorum ki logosuz kitaplar fobin yoktur. Kitabın sağına soluna bakıp bir yayınevinin o tanıdık rahatlatıcılığını bulamayınca, kitabı son hızla raflara geri fırlatmamışsındır. Ve ummaya başka bir konu üzerinden devam ederim ki, kitabın kalınlığı da gözünü korkutmamıştır. Sen ki nicelerini yutmuşsundur, bunu bir çırpıda hallediverirsin. Ummak eylemimi şu noktayla sonuçla..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.