Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
İkon Kitap

İkon Kitap

• İkon Kitap Kitapları | • İkon Kitap İletişim Bilgileri | • İkon Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde İkon Kitap isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."İkon Kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Jorge G. Castaneda

İkon Kitap

"Etkili... Dikkatle araştırılmış ve ustaca yazılmış." -Chicago Tribune- "Companero çok çarpıcı... Yürek ve zeka çalışması; etkileyici bir sonuca varmaya yetecek kadar derinlere iniyor." -Richard Eder, Los Angeles Times- 'Mükemmel, hikayenin detayı çok zengin.' -The Christian Science Monitor- 'Mükemmel bir araştırma... 20. yüzyıl devriminin son mitini açığa çıkarıyor.' -Washington Post Book..»»
Jonathan Cross

İkon Kitap

“Amerikan ulusu dehşet ve ardından da panik duygusuyla uyandı. Bütün gazetelerde, televizyonlarda ve radyolarda Washington Anıtı'nın nasıl yok edildiği anlatıyordu. Dünyanın her köşesindeki büyük kanalların haber muhabirleri ve kameralar, bu muazzam yıkımı göstermekteydi. Geniş bomba çukuru ve garip bir biçimde bükülerek kısm..»»
James Waterson

İkon Kitap

Alamut, Hasan Sabbah ve Fedailerinin Gizli Tarihi... Pek az hareket, tarihe Haşhaşinlerinki kadar korkutucu bir gölge düşürebilmiştir. Bu gizemli İslam tarikatının ateşli inanırları, Cennet Bahçeleri'nin en üst katlarında yer edinecekleri vaadi sayesinde siyasi cinayet sanatının ustaları haline gelmişlerdi. Yöntemleri, savaşmanın özgün bir yoluydu ve bu yol Haşhaşinleri, Ortadoğu'nun Orta Ç..»»
J. Morgan

İkon Kitap

Kana alerjisi olan bir vampir polis… Zeki, güzel, esprili ve sarışın bir vampir avcısı… İnsanlık kadar eski ve kötülüğünün zirvesinde bir vampir… “Madam, kalbimde oldukça derin bir iz bıraktığınızın farkında mısınız acaba?” Haklıydı da. Göğsüne sapladığım kazık hâlâ gövdesinde duruyordu. Bu soru, o evde vampir avlamaya çalışırken duyduğum en acayip sorulardan biriydi… Eğe..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.