Kendine güvenmeyenin en iyi taktiği, susmaktır. LA ROCHEFOUCAUL [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
İkinci Sayfa Yayınları

İkinci Sayfa Yayınları

• İkinci Sayfa Yayınları Kitapları | • İkinci Sayfa Yayınları İletişim Bilgileri | • İkinci Sayfa Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde İkinci Sayfa Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 44 kitap bulunuyor."İkinci Sayfa Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
İsmail Ercan

İkinci Sayfa Yayınları

Anasayfa Hukuku,Medeni Hukuk,Borçlar Hukuku,İdare Hukuku,İdari Yargılama Hukuku,Ceza Hukuku,Ticaret Hukuku,Medeni Usul Hukuku,İcra ve İflas Hukuku,Vergi Hukuku...  »»
Kolektif

İkinci Sayfa Yayınları

Sui Generis KPSS Hukuk Soruları, çoğunluğu akademisyen olan kendi alanlarında uzman hukukçular tarafından hazırlanmış özgün sorulardan oluşmaktadır. Her bir bilim dalına ait soruların ayrı ve yetkin yazarlarca özgün bir şekilde üretilmesi ve günümüze kadar gerek KPSS alanında gerekse kurum sınavlarında sorulan soruların bilimsel bir süzge&..»»
Şehriban Ercan

İkinci Sayfa Yayınları

Kamu meslek sınavları olarak da ifade edilen, kariyer sınavları için çıkarmış olduğumu "Tarih" kitabı, diğer kitaplardan farklı olarak, başta KPSS, Hâkimlik ve Müfettişlik-Uzmanlık sınavları için olmak üzere, yalnızca iş sınavları gözetilerek hazırlanmıştır.»»
Mehmet Remzi

İkinci Sayfa Yayınları

Konu Anlatımı Çıkmış Sorular ve Çözümleri Çözümlü Deneme Sınavları »»
S. Burak Erdurmaz

İkinci Sayfa Yayınları

Matrah Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi Çözümlü Soru Bankası başta İdari Hâkimlik, Gelir Uzmanlığı Özel Sınavı, KPSS, Sayıştay olmak üzere, Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi alanından sorunun sorulduğu birçok sınav için hazırlanmış, tamamı doyurucu çözümlere sahip 1140 adet sorudan oluşan bir eserdir. Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi gibi oldukça teknik ve neredeyse tamamı bilgiye dayalı..»»
Halil Güneş

İkinci Sayfa Yayınları

-Konu Anlatımlı -Tamamı Çözümlü Sorular -Çözümlü Deneme Sınavları (Ön Kapaktan) »»
Ferhat Yıldız

İkinci Sayfa Yayınları

KPSS ve Kurum Sınavları paralelinde hazırlanmış çözümlü sorular Muhasebe Standartları ile ilgili çözümlü 75 soru (Ön Kapak) »»
Tamer Bozkurt

İkinci Sayfa Yayınları

Kitabımızın ilk baskısının yapılmasının üzerinden iki yıla yakın bir zaman geçti. Şimdi kitabımız dördüncü baskısı ile okuyucusuyla buluşuyor. Bu baskıda da diğer baskılarda olduğu gibi bazı yeni şemalar ekledik. Konular çalışılırken TTK ve diğer mevzuatın ilgili maddelerinin okuyucu tarafından bire bir takip edilmesi, kanunda neyin nerede düzenlendiğinin bilinmesine ve bilgilerin kalıcı olma..»»
Sezer AydınMehmet Remzi

İkinci Sayfa Yayınları

Borçlar Hukuku - Genel Hükümler Genişletilmiş ve Güncellenmiş 3.Bası. Kitabımız konu anlatımlı olup, her bölümün sonunda Adli Yargı Hakimliği, İdari Yargı Hakimliği ve KPSS sınavlarında çıkmış sorular ve çözümlerine yer verilmiştir. Kitabımızın sonunda 5 adet çözümlü deneme sınavı bulunmaktadır.»»
Anayasa Hukuku

İkinci Sayfa Yayınları

Kaymakamlık, Hakimlik, Uzmanlık, Öğretmenlik, Müfettişlik

İkinci Sayfa Yayınları

Kitabımızın ikinci baskısı hazırlanırken sınavlarda çıkmış tüm sorular titizlikle taranmış ve konu anlatımı bu doğrultuda yenilenmiştir.Kitaptaki ikinci değişiklik, bölüm sonlarına eklenen çözümlü sorular ve kitabın sonuna eklenen deneme sınavlarıdır.»»
Turgut Elibol

İkinci Sayfa Yayınları

Kitap KPSS soru müfredatı dikkate alınarak hazırlanmış, müfredat dışından hiçbir tarih soru ve konusuna yer verilmemiştir. Kolay anlaşılıp kavranabilmesi için tüm konular resim, harita ve şekillerle desteklenmiştir. Her bölümün sonuna o bölüm ile ilgili önemli noktalar "Hatırlatma" başlığı altında maddeler halinde verilmiştir. Ayrıca yine bölüm sonlarında o bölüm ile ilgili 1999-2007 yılla..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.