Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Hititkitap Yayınevi

Hititkitap Yayınevi

• Hititkitap Yayınevi Kitapları | • Hititkitap Yayınevi İletişim Bilgileri | • Hititkitap Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Hititkitap Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Hititkitap Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Kolektif

Hititkitap Yayınevi

Bu çalışma, günümüzde bilginin tanımı, türleri, elde edilişi, unsurları ve yapısı ile ilgili tartışmaların seyrini önemli ölçüde belirleyen ve 1963'ten sonra yayımlanmış makalelerden oluşan bir derlemedir. Çağdaş epistemolojiyi etkileyen düşünürleri zikretmeye başladığımızda Platon XE "Platon" 'a kadar geri gideriz. Platon'un, özellikle Theaetetus diyalogunda bilginin tanımı ve unsurları konusun..»»
Osman Aydınlı

Hititkitap Yayınevi

Mu'tezile ekolü, diğer din ve kültürlerle kaynaşma sürecinde fikrî yönüyle temayüz etmiş; akılcı, özgürlükçü, bireysel, eleştirel ve sorgulayıcı din söylemini benimseyen ve geliştiren bir zihniyet olarak İslâm Düşünce Tarihi'ndeki yerini almıştır. Temel ilkelerini "usûlü hamse/beş esas" başlığı altında sunan ve kelamî-felsefî meseleler üzerinde derinleşen bu mezhep, dinin ve dinî geleneğin ne ol..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.