Kötünün dünyada eseri kalmaz. EYRANİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Hey kitap

Hey kitap

• Hey kitap Kitapları | • Hey kitap İletişim Bilgileri | • Hey kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde Hey kitap isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Hey kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Mert Durmazer

Hey kitap

Yutkundu, "Bize bir seçenek sunmadılar," dedi içinden, "Neysek o olduk ve olduğumuz kişi gibi davrandığımız için de dışlandık, aşağılandık ve hatta yargılandık. Kalabalık ve güçlüydü karşımızdaki ordu. Sesimiz yetmedi onlara anlatmaya. Kanunlar değişebilir diyemedik. Nefes alan bir canlının bir diğerinden farkı olmamalı diyemedik,&ccedi..»»
Mert Durmazer

Hey kitap

Yutkundu, ***Bize bir seçenek sunmadılar,*** dedi içinden, ***Neysek o olduk ve olduğumuz kişi gibi davrandığımız için de dışlandık, aşağılandık ve hatta yargılandık. Kalabalık ve güçlüydü karşımızdaki ordu. Sesimiz yetmedi onlara anlatmaya. Kanunlar değişebilir diyemedik. Nefes alan bir canlının bir diğerinden farkı olmamalı diyemedik,çünkü hiçbirimiz sistemi karşısına alacak kadar güçlü çıkmamış..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.