Söylediklerinizi duyurmak için kimseyi kolundan tutmayınız ; Zira insanlar sizi dinlemeye arzulu değillerse, onları tutacak yerde çenenizi tutmanız daha hayırlıdır.-- Chesterfield [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Han Yayıncılık

Han Yayıncılık

• Han Yayıncılık Kitapları | • Han Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Han Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Han Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Han Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Orhan Kural

Han Yayıncılık

***Türkiye'nin Modern Evliya Çelebisi*** olarak bilinen ve şu ana kadar tam 216 ülke gezen, onlarca farklı ülkede dünya rekoru olacak sayıda konferans ve seminer veren, pek çok gazetede köşe yazıları ve TV kanallarında programları yayınlanan Türkiye Gezginler Kulübü (Derneği) kurucu başkanı, İTÜ Maden Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural'ın hazırladığı bu kitap, Dünyayı, düny..»»
Abidin Zeynel Tambağ

Han Yayıncılık

Zaman ve mekân, tevhid akidesine dayanan İslam sayesinde insanlığa ışık tutmuş, insanlık tarihi de bu inanç ve itikat sayesinde yazılmıştır. İnsanın bu dünyada ve öldükten sonraki hayatta mutlu ve bahtiyar olması, Allah'ın insanlar için seçip razı olduğu ***İslam Dini***nin ahkâmını öğrenmeleri ve ona uymaları ile mümkündür. Bu dinin ana kaynakları da ***Kitap ve Sünnet***tir. İşte e..»»
Derleme Cemal Güzel

Han Yayıncılık

Antolojilerde amaç bir demet sunmaktır. Böylece şiir dünyası zenginleşmiş, çeşitlenmiş ve renklenmiş olur. Bugüne dek farklı amaçlara yönelik başarılı bir çok antoloji yayımlandı. Ama bu kitabın daha önemli bir amacı var: Şiirin sihirli dünyasından ve şairlerin efsunlu sözlerinden yararlanarak ***çevre bilincinin*** topluma yayılmasında rol oynamak. Şiirlerin anlamlı mısraları ile..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.