Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere mahsustur. ALPHONSE DE LAMARTİN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Tek Bir Güne Sığmayan Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...Kitap Ara:
Kitap Kişi
Güven Kitap

Güven Kitap

• Güven Kitap Kitapları | • Güven Kitap İletişim Bilgileri | • Güven Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde Güven Kitap isimli yayınevine ait Toplam 17 kitap bulunuyor."Güven Kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Yunus A. Çengel

Güven Kitap

Adem Güçer

Güven Kitap

Bu kitap birkaç bölümden oluşmaktadır. Önce yaşanılan hadiseleri, yurtdışındaki kurum ve kuruluşları, insanımızın özellikle sarsılan aile hayatı ile çocuk yetiştirmedeki yanlış uygulamalarını, bunlara ait çözümleri yazmaya çalıştım. Sonra Almanların çokça sordukları soruları,yaptığımız bazı yazışmaları ve bizim insanımızın öğretmen ve imamlara öğrenmek maksadıyla sordukları din ve eğitim öğretiml..»»
Kolektif

Güven Kitap

Kazan Doğurdu - Nasrettin Hoca Öykü Demeti Dizisi »»
Kolektif

Güven Kitap

2005 - Başöğretmen ve Uzman Öğretmen Sınavlarına Hazırlık »»
Erdoğdu Uslu

Güven Kitap

Ayrılığına fermanlar yazdım Çulsuz olsam, naçar kalsamda Sevmelerin bedelini nice yaslarla ödemişim Seni kuşanmışım bu nice aymazlıklar ortasında Zalımlar kara şahanlar salmış üstüme mektubunda ayrılıktan söz etmişsin Senimde ağrı, gönlümde pusat Ve ruhumda canhıraş haykırışlar vardır.... »»
Kolektif

Güven Kitap

Yaşamını sürekli ötmekle geçiren, tembel mi tembel bir ağustos böceği varmış. Yaz mevsimi boyunca saz çalıp şarkılar söylermiş. Cırr, cırrr, cırrrr! diye bıkmadan, yorulmadan sürekli ötmüş de ötmüş... Sanki işi yalnızca buymuş. »»
Kolektif

Güven Kitap

Bir zamanlar kutularının içinde yaşayan yirmi beş kurşun asker varmış. Silahları omuzlarında, dik bakışlı olan bu askerler sıra halinde duruyorlarmış. Harika kırmızı, mavi üniformaları varmış. Tek bacaklı bir asker dışında birbirlerinin tamamen aynısı olan bu askerler kardeşlermiş. Çünkü onlar aynı kurşun külçesinden dökülmüş. Son asker döküldüğünde kurşun kalmamış ve kalıptaki ayak yeri boş kal..»»
Mehmet Emin Artuk

Güven Kitap

içindekiler: • ötanazi • cezanın amacı ve hürriyeti bağlayıcı cezanın infaz sistemi • ölüm cazası • emniyet tedbirleri • mukayeseli hukukta ve türk hukukunda tecil müessesesi »»
Kolektif

Güven Kitap

Ülkenin birinde kafası kel, sevimli, aklı sivri bir oğlan yaşarmış. Bu oğlanın adı Keloğlan'mış. Keloğlan anacığı ile ele güne muhtaç olmadan yaşamını sürdürürmüş. »»
Kolektif

Güven Kitap

Çok eski zamanlarda bir ormanın tam ortasında mutlu insanlar yaşıyordu. Bu insanların belki de en küçüğü Kırmızı Başlıklı Kızdı. Ormanın kıyısında bir kulübe de yaşayan ninesi, küçük kıza bir gün kırmızı başlıklı bir pelerin hediye etmiş, o günden sonra da küçük kızın adı Kırmızı Başlıklı Kız olarak kalmıştı. ..»»
Abdullah Şahin

Güven Kitap

Hadi biz Ağır ol da, hela taşı ol atasözünü ilke edinen milletimizi güldürmekle ya da güldürmeye çalışmakla zaten potansiyel suçlu sayılıyorduk. İnsanları Bütün kötülüklerin anasına alıştırdıkları için meyhanecilerden de vesika istemelerini doğal karşılayalım. Peki zavallı hamamcılara ne demeli? Onlardan niye vesika isterler, anlamış değilim! Başka işler yapıp çevreden saygı görmek, korku uyand..»»
Naci Aslan

Güven Kitap

Cumhuriyet En büyük gündür bugün, Türklüğe ündür bugün, Çakan süngüdür bugün, Yaşasın Cumhuriyet! Coştukça gönlüm coşar, Taştıkça sevgim taşar, Sevdikçe elbet yaşar, Yaşasın Cumhuriyet! »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.