Sevmek birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır. EXUPERY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Güncel Yayıncılık

Güncel Yayıncılık

• Güncel Yayıncılık Kitapları | • Güncel Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Güncel Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Güncel Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 146 kitap bulunuyor."Güncel Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Michel Montignac

Güncel Yayıncılık

"Kadınlara Özel" Fransız beslenme uzmanı Michel Montignac'ın yine Güncel Yayıncılık tarafından yayınlanan, beslenme alışkanlıklarının değiştirerek kişinin sağlıklı bir bizimde kilo vereceğini savunan "Yedikçe Zayıfla" adlı kitabın devamı niteliğinde. Montignac, "Kadınlara Özel"de, zayıflama, sağlıklı yaşama ve genç kalmanın sırl..»»
Eric Broder

Güncel Yayıncılık

Eğer çalışanlarınızın yemekhanesindeki bir nişan tahtasında resminiz yoksa Sıra Dışı Patron'ı okumanız gerek Bir çalışanınız sık sık şirketiniz için kazanç kapısı açacak harika önerilerle kapınız çaldığınızda yapmanız gereken nedir? A. Çalışanınızı yüreklendirip yeteneklerini daha da geliştirebileceği bir ortam sağlamak..»»
Pierre Pallardy

Güncel Yayıncılık

Fransa ile birlikte dünyanın bir çok ülkesinde milyonlarca okuru bulunan Pierre Pallardy, sizi vücudunuzun istediğiniz yerinden zayıflamaya davet ediyor. Hem de, sabah ve akşam sadece üç dakikanızı ayırarak... Günümüzde zayıflama yöntemleri oldukça yaygınlaşmış durumda. Ancak, zayfılama sonrasında ortaya çıkan vücut bi&..»»
Muammer Özdemir

Güncel Yayıncılık

Judi Wright Lashnits

Güncel Yayıncılık

Kediniz, evdeki çöp kovasını deviriyor mu? Elleriniz ve bacaklarınız tırmık izleri içinde kalıyor mu? Eve geldiğinizde koltuklarınızı, halılarınızı yırtık içinde buluyor musunuz? Kediniz bebeğinizle ve diğer hayvan dostlarıyla ilşkilerinde uyumlu mu? Hayvan davranışları uzmanı Doktor John Wright, 15 yıldır ''hastaların''ın bu ve benzeri sorunla..»»
Jean Pierre Luminet

Güncel Yayıncılık

İslamın Halifesi Hz. Ömer'in komutanı Amr Bin As 642 yılında İskenderiye'yi işgal eder. Halife, İslam'a aykırı olan her şeyin yok edilmesini emretmiştir. Yok edilmesi gerekenler arasında bin yaşında olan ve bir milyondan fazla kitabı barındıran İskenderiye Kütüphanesi de vardır. Yaşlı bir Hıristiyan filozof, Yahudi bir Hekim, matematiğe ve astronomiye ilgi duyan g..»»
Erich Von Daniken

Güncel Yayıncılık

Kutsal metinlerdeki çelişkileri nasıl açıklamalı? Efsanelerde sözü edilen Tanrılar gerçekte var mıydı ve kimlerdi? İşte Erich Von Daniken binlerce yıldır insanlığı meşgul eden bu sorunun yanıtını arıyor. Büyük dünya dinlerini, onların mitlerini ve sözde inanç gerçekliğini araştırıp analiz ediyor. Yazar, araştırmaları sonucunda..»»
Arthur Conan Doyle

Güncel Yayıncılık

Sir Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes'un maceralarına, büyük bir başarıya ulaşan "Kızıl Dosya" ve "Dörtlerin Yemini"nin ardından kısa hikayelerle devam etti. Sir Arthur Conan Doyle'un yazdığı sırayı takip ederek yayınladığımız bu hikayeler, yazarın üslup gelişimine gözle görülür kanıtlar oluşturuyor. Gerçekten de eleştirm..»»
William Irwin

Güncel Yayıncılık

J.R.R. Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi adlı kitabı, yarım yüzyıldan bu yana bir fenomen oldu. Kitabın gişe rekorları kıran film versiyonu, The New York Post'a Aptallar İçin Yüzüklerin Efendisi başlığıyla değerlendirildi. Bu ani popülariteden rahatsız olan Tolkien hayranları için, on yedi bilgili felsefeciden oluşan bir ekip bir araya geldi ve kita..»»
İsmail Gezgin

Güncel Yayıncılık

"Bu, Halikarnassos'lu Herodotos'un kamuya sunduğu araştırmadır. İnsanoğlunun yaptıkları zamanla unutulmasın. Ve gerek Yunanlıların gerekse Barbarların meydana getirdikleri harikalar bir gün adsız kalmasın, tek amacı budur; bir de bunlar birbiriyle neden dövüşürlerdir diye merakta kalınmasın." Herodotos... Yaklaşık 2500 yıldır kendisinden söz e..»»

Güncel Yayıncılık

Müzik dünyasının yakından tanıdığı ve Tarkan'ın ilk albümünde yer alan "Söz Verdim", "Asla Vazgeçmem", "Kıl Oldum Abi" gibi hit şarkılarının şarkı sözleriyle de belleklere kazınan, aynı zamanda Tarkan'ın eski menajeri olan Alpay Aydın'ın kendi yaşamından yola çıkarak kaleme aldığı bir ilk roman Megamasal.»»
Rafet Akdeniz

Güncel Yayıncılık

Trakya Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi'nde vermiş oldukları Sayısal Analiz ders notlarını temel alarak, Doç. Dr. Vahid Ferecov ile Yrd. Doç. Dr. Rafet Akdeniz tarafından hazırlanan bu kitap, öğrencilere bir ders notu olmasının yanında verilen problemlerin çözümüne ulaşma yöntemlerini de tanıtmaktadır. Programla..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.