Amaç, sevgi uğruna ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgi bulmaktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Gün Yayıncılık

Gün Yayıncılık

• Gün Yayıncılık Kitapları | • Gün Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Gün Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Gün Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 125 kitap bulunuyor.
Gün Yayıncılık, 1997 yılında Hanifi Ermiş (1950-2005) tarafından kuruldu. Bugüne kadar çeşitli alanlarda üç yüzü aşkın kitap yayımladı. Çocuk kitapları, dünya çocuk klasikleri, yabancı diller, sözlükler, kişisel gelişim, fıkralar, bebek bakımı, sihirbazlık, fal-büyü-tarot, yemek kitapları bunlardan bazıları. Misyonlarımız: • Yayıncılık alanındaki değişiklik ve yenilikleri takip etmek • Çocukların vizyonunu geliştirecek her tür çocuk kitabı, • Her yaş ve zevke uygun bulmaca, bilmece ve fıkra kitabı, • Her yaş ve zevke uygun best seller, roman, tarot, bebek bakımı, yemek ve fal kitapları yayımlayarak okuyucularımızın kitap okumaktan keyif almasını sağlamak
Son Yayınlanan Kitapları
Scott Witt

Gün Yayıncılık

Günümüzde, dünyanın her alanda önde gelen insanları, bu başarılarını bizden zeki olmalarına değil, zekalarını nasıl kullanmaları gerektiğini bilmelerine borçludurlar. Bu kitap uygulanmış ve ispat edilmiş teknikleri içermektedir. - Bir işe harcadığınız zamanı yarıya indirmek. - Karşılaştığınız herkesin ismini hatırlayabilmek. - Bilgi iletişim metoduyla ola..»»
Faruk Ermiş

Gün Yayıncılık

Siz cuk oturtamamışsınız...Biz cuk oturtacağız(Susurluk Çetesi)Abariii... La hakkaten güzel la...(Kahramanmaraşlı Abdullah - Zonta)Benim incilerimden kitabahiç komamışsınız netekim.(Kenan Evren - Tekaüt)Bazı çerçeveleri çizerken gereksiztaramalar yapmışsınız. Kitabı açtığımzaman içinden kepek döküldü.(Oğuz Aral - Karikat..»»
Jane Lyle

Gün Yayıncılık

Tarot kendini, tarihi boyunca gizemli bir sihir ile var etmiştir. Tarotun ulaşabildiğiniz tarihi sadece romantik spekülasyonlar ve hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığımız olgulardan oluşan bir harman olmasına rağmen, tarotun sembollerini gören her birey bu sembollerin büyüleyici etkisini farketmiştir. Daha da ötesi, tarot sözcüğünü anlam olar..»»
Richard Ferber

Gün Yayıncılık

Aşağıdakilerden biri veya daha çoğu çocuğunuzda var mı?   - Uykuya zor dalma - Uyku düzensizlikleri - Gece ortasında uyanma - Uyku terörü, uykuda yürüme, gece korkuları - Sabah zor uyanma ve okulda uykulu olma - Horlama - Yatak ıslatma - Başını duvara veya yatağa vurma - Uyku apnesi - Narkolepsi &nb..»»
Orhan Meriç

Gün Yayıncılık

Sayılar, Şekiller, Zıtlıklar, Gölgesini Bul Çocuk gelişimi ve yaratıcılığı için birçok annenin ve okul öncesi eğitim kurumunun başvurduğu eşleştirme kartları dünyanın hemen her yerinde kullanılmaktadır. Çocukların görsel hafızalarını, dikkat ve hatırlama becerilerini geliştirir. Çocukların bebeklikten itibaren gelişimlerini destekleyen bu t&uu..»»
Peter L. Stavinoha

Gün Yayıncılık

Milyonlarca ailenin el kitabı! Tuvalet eğitiminin hafızanızda (saçlarınızı diken diken eden stresli günler yerine hoş bir anı olarak kalmasını istiyorsanız mutlaka okuyun! -Çocuğunuz nasıl bir karaktere sahip? -Hangi çocuk karakterine hangi yöntemlerle yaklaşmak gerekir? -Çocuğunuz süreçten, hatta tuvalete girmekten korkuyor mu? -Tuvalete gitmesi g..»»
Marie F. Mongan

Gün Yayıncılık

Daha kolay, daha rahat, güvenli bir doğuma doğal bir yaklaşım Doğumunuz Kolay, Rahat, Sakin, Doğal, Ağrısız, Keyifli Bir Anı Olsun Size ve Bebeğinize Hiç Unutulmayacak Bir Hediye... Keşke'siz Doğumlar İçin Eşsiz Bir Rehber... Çocuk doğurmak korkulacak bir şey değildir, hayatın doğal ifadesidir. Bu kitapta Marie Mongan acının doğumun doğal bir eşlikçisi olduğu efsanesini çürütüyor. Bedenimizi gerg..»»
Alison Gopnik

Gün Yayıncılık

Çocuktur Anlamaz Mı? Bir Daha Düşünün... Bebeğinizin/Çocuğunuzun Aklından Neler Geçer? Nasıl Düşünür? Psikoloji ve felsefe profesörü olan Alison Gopnik özellikle zihnin gelişim teorisini araştırmaya ve geliştirmeye odaklanmıştır. Bebeklerimizin düşünce tarzlarını ve yaşam felsefelerini bize bilimsel kanıtlarla aktarmaktadır. Okuduktan sonra, bu dünyaya hangi donanımlar ve hangi amaçlarla geldiğim..»»
Laurie Faria Stolarz

Gün Yayıncılık

Kabuslar geleceğin habercisi midir? Büyükannesinden miras aldığı büyüler ve mistik güçlerle yaşayan genç bir kızın kabusları ona kendi sonunu mu hazırlamaktadır yoksa geleceği kulağına fısıldayıp ondan kurtarıcı olmasını mı istemektedir? Kabusun Rengi Mavi bir solukta okunacak, geleceğin bilinmezliğini ve kabusların soğuk nefesini ensenizde hissettirecek bir roman. Gelecekle yüzleşmeye hazır o..»»
Dorothea Benton Frank

Gün Yayıncılık

Aşk mucizelerden ve inançlardan beslenir. Gün Yayıncılık, kültürler, inançlar, mucizeler dahası aşk üzerine enfes bir roman sunuyor. Genç bir adam, hayatına bir anda giren genç bir kadının, kaderini sonsuza dek değiştireceğini tahmin edemezdi... ve aşkın mucizevi gücünü de. İlle de Grace, sizi uzak kültürlere, mistik hikayelere, inançlara ve aşkın engel tanımayan gücüne çekip, damağınızda hoş b..»»
Ahmet Eyicil

Gün Yayıncılık

Siyasi tarih:devletlerden, insan toplumumuzunorganizasyonundan meydana çıkışından, gelişme, değişme ve yıkılışından söz eder. yani devletlerin kuruluşundaki hakikatleri, değişiklikleri, gelişmeyi ve devletlerin kuruluşlarındaki hakikatleri, değişiklikleri, gelişmeyi devletin ve devletlerin birbirleriyle olan ilişkileirin inceler. Siyasi tarih, olaylara teşebbüs edenlerl, alınan kararlarla, olayla..»»
Kolektif

Gün Yayıncılık

AKIL OYUNLARI ÖNERİLEN OYUNLAR 10 PUAN OYUNU Her oyuncu veya takım birer deste alarak soruları sırayla sorar. Her doğru yanıt bir puan kazandırır. 10 puana ilk ulaşan oyuncu veya takım kazanmış sayılır. 5 DAKİKA OYUNU Her oyuncu veya takım 5 dakika içinde karşılıklı ve hızlı şekilde soruları sorar ve yanıtlar. Bu süre içinde en çok soruya doğru yanıt veren kazanmış sayılır. TEK KİŞİLİK OYUN..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.