İnsan, alışkanlıklarının çocuğudur. İBNİ HALDUN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Genç Osman Yayınları

Genç Osman Yayınları

• Genç Osman Yayınları Kitapları | • Genç Osman Yayınları İletişim Bilgileri | • Genç Osman Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Genç Osman Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Genç Osman Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Bekir Manav

Genç Osman Yayınları

Arka Kapak Yazısı   İlkokul çocuklarına Osmanlı’yı tanıtmak amacıyla hazırlanan bu kitabımızda rüyada olduğunu bilmeyen küçük Ahmet okuldan eve döner, ama annesi evde yoktur. Ahmet babaannesine doğru yol alır. Yol o gün ıssızdır. Gökten bir bulut iner ve Ahmet’le konuşur, arkadaş olur. Bulut, Küçük Ahmet’e, babaannesine giderken yolda karşılaşacağı engellerden bahsede..»»
İsmail Aydın

Genç Osman Yayınları

Arka Kapak Yazısı   Turgut Alp’in Ertuğrul Gazi, Osman Gazi ve Orhan Gazi’ye dahi Alplik yaptığını biliyor muydunuz? Çocuklarımız bu kitabımızda Kayıların keskin kılıcı Turgut Alp’in Ertuğrul Gazi ile birlikte yer aldığı savaşları, Osman Gazi’ye nasıl Alplik yaptığını, gerçeğin öyküsü şeklinde öğrenecekler. Osmanlı’nın doğuşunda Turgut Alp’in rolünü ve kahramanlıkla..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.