Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ganj Kitap

Ganj Kitap

• Ganj Kitap Kitapları | • Ganj Kitap İletişim Bilgileri | • Ganj Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde Ganj Kitap isimli yayınevine ait Toplam 167 kitap bulunuyor.
Ganj Kitaplarını çıkartan OVVO Basım Yayın Ltd. 2003 yılında kurulmuştur. Başlangıçta dört ortak ile yola çıkan yayınevimiz, halen iki ortaklı yapısıyla yoluna devam etmektedir. Kurucuları Psikoloji ve Endüstri Mühendisliği eğitimi almış kişilerdir. Bizzat kendileri de kitaplarını yayınlamakta oldukarı teknikler ve felsefeleri hayatlarına geçirmeye çalışmakta ve uygulamaktadırlar. Yayıncılığa başlamalarındaki esas motivasyon zaten kendilerinde çok işe yaramış ve yaramakta olan bu bilgi ve teknikleri daha geniş kitlelerle de paylaşmaktır. Ganj Yayınları olararak içimizde, kalbimizin derinliklerinde taşımakta olduğumuz bu amatör ve samimi ruhu kaybetmeden, okurlarımızı bildiklerimizi paylaştığımız dostlarımız olarak görmeye devam ediyoruz. Yayınlayacağımız kitapları her zaman okuyucularımızın hayatına pozitif bir katkıda bulunacağına inanarak seçiyoruz. Esas kaygımız her zaman için maksimum para kazanmaktan ziyade maksimum kalite ve okurlarımızın gelişimine maksimum hizmet etmektir. Bu uğurda gerekirse inandığımız kitapları yayınlamak için para kaybetmeyi göze almaktayız. İnsanların yararlanabileceği ve farkındalıklarına bir nebze de olsa katkıda bulunacağımız işler çıkartıyorsak kendimizi başarılı saymaktayız. Bugüne kadar kitaplarımızı okuyarak ve satın alarak bizleri evlerine konuk, hayatlarına buyur eden ve bugünlere gelmemize katkıda bulunan tüm dostlarımıza büyük şükran duymaktayız.
Son Yayınlanan Kitapları
Savitri Simpson

Ganj Kitap

Kişisel ve ruhsal gelişimin gizli kapılarını açın, Çakralar bilgiyi depolayan ve yaşam gücünü dağıtan, bedenin gözle görülmeyen enerji merkezleridir. Dengeleri bozulduğunda bir çok fiziksel hastalığın, duygusal rahatsızlığın ve hayatla ilgili genel mutsuzluğun temel sebebini oluştururlar. Çakraları anlamak ve uyandırmak, her seviyede iyi bir duruma gelmenize yardımcı olacaktır. Savitri Simpson ..»»
Jiddu Krishnamurti

Ganj Kitap

Dünyanın en etkileyici şeyi onu dinlemektir. Buda'yı dinlemek gibidir; öylesine güçlüdür...”-Aldous Huxley''Odama girdiğinde kendi kendime, ‘Sevgi Peygamberi yeniden doğmuş olmalı,’ dedim.”-Halil Cibran“Onu dinlemek çok zorlayıcıydı. Etrafına öylesine güçlü bir enerji yayıyordu ki, karşısında hareketsizce oturamadım. İfadeleri çok basit ve yalındı; retoriğe ise hiç başvurmadı.”-Friedrich Grohe “Şü..»»
Vishen Lakhiani

Ganj Kitap

Mindvalley kurucusu Vishen Lakhiani’den, yaşamınızı yeniden şekillendirmek ve  kendi kurallarınızla başarıya ulaşmak için  10 alışılmadık kural Kullanım tarihi geçmiş kültürel kuralları unutunBildiğiniz her şeyi sorgulayıp sizi alıkoyan parçaları çöpe atsanız ne olurdu? Olağanüstü yaşamlar için olağandışı kurallar sayesinde bunu yapabilirsiniz.Çağımızın en yaratıcı insanları gibi düşünmeyi, sor..»»
Emma Mildon

Ganj Kitap

Bayanlar (ve baylar, orada olduğunuz biliyorum), yeni jenerasyonun Yeni Çağ rehberi işte karşınızda! Aromaterapiden numerolojiye, şifalı kristallerden meditasyona birçok konuya değinen bu eğlenceli ve zarif elkitabı, beden-zihin-ruh bütünlüğüne dair tüm Yeni Çağ uygulamalarını yepyeni bir jenerasyona tanıtmak üzere yola çıktı! Uzun bir seyahate çıkmadan önce arabama hangi kristali koymalıyım..»»
Anita Moorjani

Ganj Kitap

''New York Times çoksatanı Yüreğime Yolculuk'un yazarından, dünyada cenneti yaşamamıza engel olan kültürel yanılgılarımıza dair içten ve çarpıcı bir yapıt." New York Times çoksatanlar listesine giren Yüreğime Yolculuk kitabında paylaştığı üzere bir ölüme yakın deneyim yaşayan Anita Moorjani, toplumun genel bilgi ve kanısının ötesinde uzanan gerçekleri bizlerle paylaşmaya devam ediyor. Bu ger..»»
Karan Bajaj

Ganj Kitap

Film tadında bir serüvene hazır mısınız? Karan Bajaj'ın haftalarca çoksatanlar listesinde kalan, sürprizler ve keşiflerle dolu bu sürükleyici romanında Amerikalı bir gencin kendini fiziksel, duygusal ve spritüel olarak test etmek üzere yaptığı yolculuğa eşlik edeceksiniz. Max Pzoras, Amerikan Rüyası’nı yaşayan örnek bir Amerikalıdır. New York’un tehlikeli bölgelerinde Yunan bir aileye doğmuş ol..»»
Marshall Vian Summers

Ganj Kitap

Medyum ve Elçi Marshall Vian Summers ve Melekler Meclisi AracılığıylaYeni Çağa Mesaj Var! Bu kitap, Tanrı’dan gelen Yeni Mesajın giriş cümlelerini içeriyor. İçeride bulacağınız sayfalarda Tanrı insanlığa yepyeni bir tınıyla seslenirken bizleri uyarıyor, kutsuyor ve dünyamıza yaklaşan büyük değişime hazırlanmamızı sağlıyor. Tanrı, dünya çapındaki büyük bir gereksinim ve güçlük anında yeniden ..»»
Mantak Chia,Joyce Thom

Ganj Kitap

Dünyaca ünlü Taocu üstat Mantak Chia ve tıbbi Çigong uzmanı Joyce Thom’dan, Doğu ve Batı’nın şifacılık tekniklerini birleştiren, aydınlatıcı bir eser. Kraniyosakral terapi ve Çigong çalışmaları, duyguları dengeler ve kronik gerginlikleri rahatlatırken, vücudumuzdaki enerji akışını da en ideal hale getirerek olağanüstü yaratıcılığa erişmemizi sağlar. Bu görsel kitapta, *Vücuttaki enerji ak..»»
Dalai Lama

Ganj Kitap

Alan Jacobs’tan Bilgeliğin Üstatları’na Dair Sadeleştirilmiş, Aydınlatıcı Bir Seri! On Dördüncü Kutsal Dalai Lama, hem tüm varlıklar arasında barış, sevgi, şefkat ve merhamet geliştirme çalışmaları hem de spritüel öğretilerinin içerdiği derin, ancak son derece pratik bilgelik sayesinde dünya çapında saygı görmektedir. Bu aydınlatıcı derleme onun bilim, din, merhamet ve birey, dünya barışının te..»»
Daan Van Kampenhout

Ganj Kitap

Ataların Gözyaşları, kolektif travmalardan kaynaklanan problemleri anlama sürecimize önemli bir katkıda bulunuyor. Suistimal edilmiş ve olaylarda kurban rolü oynamış bireyler, ruhun derin ve ilişkisel travmalarda izlediği örüntüye karşı farkındalık geliştirerek şifa buluyor. Tarihin gölgelerine ve savaşlar, zulümler ve soykırımların bıraktığı miraslara daha derinden bakmak isteyenler, bu kitapta b..»»
Jiddu Krishnamurti

Ganj Kitap

“Zehir ve yozlaşma bir insana otorite, rehber, kurtarıcı gözüyle baktığımızda başlar.”—J. Krishnamurti “Şüpheli, kafa karıştırıcı, ukala ve sömürgeci olanlardan bariz şekilde ayrılan, kendisine adeta tutulduğum bir isim var: Krishnamurti. Günümüzde ‘gerçekliğin efendisi’ olarakadlandırılabilecek tek kişi. Onunla hiç tanışmadım, ama dünyada tanışmayı büyük bir ayrıcalık sayacağım başka birida..»»
Kolektif

Ganj Kitap

Ganj Yayınları’nın kitap tutkunları için hazırladığı İlk “Kişisel Gelişim” cep defteri çıktı! Özel tasarım düz kağıda ve sayfa üstlerinde ruhsal gelişimi desteklemek ve farkındalık uyandırmak amacıyla Osho’nun kitaplarından ilham verici kısa alıntılarla zenginleştirilen bu kullanışlı not defteri tüm kitapçılarda… Düzenli aralıklarla farklı renk ve içeriklerle yayınlanmaya devam edecek…»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.