Şerefle bitirilmesi icap eden en ağır vazife hayattır. -- Toegueville [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Fridya Yayınları

Fridya Yayınları

• Fridya Yayınları Kitapları | • Fridya Yayınları İletişim Bilgileri | • Fridya Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Fridya Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Fridya Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Can Ekin Köroğlu

Fridya Yayınları

Filistin... üç büyük dini doğuran topraklar... Antik Çağ'dan bu yana birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, Arap Yarımadası ile Afrika arasına sıkışmış, tarihin unutulmuş çocuğu Filistin... Araştırmacı yazar Can Ekin Köroğlu, Filistin'de yaşanan son dramlar üzerine yaptığı araştırmalar sonucu elinizdeki bu kitabı hazırlamıştır. Filistin'in tarih boyunca oluşan coğrafyası, Antik..»»
Derleme Cemal Güzel

Fridya Yayınları

Ünü çağının ve yaşadığı coğrafyanın sınırlarını aşan Mevlâna; sufi kimliğinin yanı sıra, âlim, şair ve mütefekkir bir şahsiyettir. O düşüncelerinin merkezine insanı ve ilahî aşkı yerleştirmiş, bütün dünya insanlığını muhatap alarak eserlerini meydana getirmiştir. Kelime olarak aşk, sarmaşık demektir. Bir nesnenin bir nesneyi sarmasıdır. Maşuk da âşıkını sarmaşık gibi saracaktır. Bu..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.