İnsan ihtiyar olmaya karar verdiği gün ihtiyarlar. JEAN ANOİLH [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Form Yayıncılık

Form Yayıncılık

• Form Yayıncılık Kitapları | • Form Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Form Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Form Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 14 kitap bulunuyor."Form Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Mark H. McCormack

Form Yayıncılık

Her yöneticinin ustalaşması gereken temel konularla başlayıp, sizi istikrarlı şekilde giderek daha komplike durumlara ve ileri tekniklere sürükleyecek bu kitabı başından sonuna kadar okumanız tavsiye olunur. Mark H. McCormack Büyük bir hukuk firmasında avukat olarak başlamama rağmen, kendi başıma çalıştığımda farkettim ki; eğer iş dünyasında kalmayı istiyorsam; kendimi ilk önce sa..»»
Salih Akdemir

Form Yayıncılık

***İnsan evrende en değerli varlıktır.*** Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde öğretim üyesi olan yazara göre, insan evrende en değerli varlıktır; her şey onun içindir. Bu yüzden, evrende en büyük cinayet ona yönelik olandır. Yüce yaratıcı, kutsal kıldığı insanın haksız yere öldürülmesini, bütün insanlığın öldürülmesi ile bir tutmuştur. İnsan yaşamında vazgeçilmez bir hak ..»»
Gail Ratcliffe

Form Yayıncılık

Hayat, tanıtım amacıyla size verilen bir hediye değildir. Doğduğumuz günden itibaren, son kuruşuna kadar bedelini ödeyerek yaşarsınız. Size sadece bir hayat verilmiştir ve kaybolan zamanı geri getiremezsiniz. Bundan yola çıkarak yeryüzünde üzüntü ve sıkıntıdan uzak bir hayat sürdürmeyi düşleriz. Fakat olaylar elele vererek, insanların büyük çoğunluğunun güzel hayallerini sabote..»»
Genevieve Davis Ginsburg

Form Yayıncılık

Sizde milyonlarca insan gibi kendinizi zok yalnız hissedebilir, çoğu zaman da duygularınız ve sorularınızla başa çıkmakta zorluk çekebilirsiniz. Eğer eşinizi kaybetmiş ya da yalnız kalmaktan dolayı değilsiniz. Bu duyguları sizinle paylaşan başkaları da var. Bu kitabın yazarı, eşini kaybedip yalnız yaşamak zorunda kaldığında, çok dar imkanlara sahip olduğunu gördü. Asıl mesleği evli..»»
Drucker Vakfı

Form Yayıncılık

Liderlik öğrenilebilir ve öğrenilmelidir. İşte bu kitap, bu amaçla ele alınmıştır ve bu amaç için kullanılmalıdır. ***Geleceğin Lideri***, ticari, endüstriyel, kamu, kar amacı taşımayan, sivil ya da siyasi, bütün sektörlere yönelik bir kitaptır ve iyi icraatları olan, kendilerini kanıtlamış liderler tarafından yazılmıştır. Peter F. Drucker Bizim kültürümüzde ***liderlik*** denilin..»»
Erik Blumenthal

Form Yayıncılık

Uluslararası saygınlığa sahip bir psikoterapist tarafından yazılan bu kitap, bağımsızlık, özgürlük ve güven gibi büyük bir kendini sevme arzusu uyandıracak duygularından faydalanmak isteyenlerin el kitabıdır. Blumenthal her insanın sadece varlığıyla dahi dünyaya katkıda bulunan biricik varlık olduğunu belirtmektedir. Hayat güçlüklerle doludur. Bunlarla başedebilmek, kendimize inanc..»»
Erik Blumenthal

Form Yayıncılık

Uluslararası çapta haklı bir üne sahip olan bir psikoterapist ve evlilik danışmanı tarafından yazılan 'Anlamak ve Anlaşılmak' sosyal ilişkilerini geliştirmek ve güçlendirmek isteyen herkesin başucunda bulundurması gereken bir kaynak kitaptır. Erik Blumenthal, kişinin kendini tanımasının güçlü ve uzun süreli ilişkiler kurabilmesi için bir ön koşul görüşünde. Gerçek hayattan alınmış ..»»
Erik Blumenthal

Form Yayıncılık

Evlilikte başarı, doğru kişiyi bulmanın ötesinde bir şeydir: Bu, doğru kişi olma meselesidir. (B. R. Bricker) Dünyada son iki nesil içinde boşanma oranları ürkütücü şekilde artmaktadır. Bu önemli sosyal değişim üzerine tartışmalar yapılmasına rağmen, pekçok insan hala evliliği bir problem şeklinde algılamaktadır. Herşey nasıl bu kadar kötü oldu? İdeal eş seçme konusunda gerçekt..»»
Erik Blumenthal

Form Yayıncılık

Uluslararası saygınlığa sahip bir psikoterapist tarafından yazılan bu kitap olumsuz duygu ve ruh hallerinden, stres, rekabet, kötümserlik ve maddiyatçılıktan kurtulmak isteyenlerin el kitabıdır. Kitabın temel amaçlarından biri, kendimize daha iyi yaşamayı öğretmektir. Bugünlerde sadece çok az insan, kendiyle barışık olduğunu söyleyebiliyor. Mutsuzluktan uykusuzluğa, sinirlilikten ..»»
Peter A. Wish

Form Yayıncılık

***Bugüne kadar ne yaptıysanız onu yapmaya devam ederseniz, yaşantınızda bir değişiklik olmayacaktır.*** anonim Düşlerinizi Gerçekleştirin ve Hayatınızı Dolu Dolu Yaşayın... Hayatta her istediğinizi yapabilir, her isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzün modern kadının önünde birçok imkan ve seçenek var; eğitime yeniden başlayabilir, başarılı bir kariyer planlaması yap..»»
Mary Albright

Form Yayıncılık

Tecrübe Yapılan Hatalardan Alınan Derstir... Başarılı İnsanlar, hatayı düzeltmek için, olayları iyimser bir bakışla ele alırlar. Planı mükemmel bir hale getirmek için defalarca gözden geçirirler. Neyin yanlış gittiğini ve bir sonraki seferde aynı hatayı yapmamak için analiz yapmaktan ve stratejiler geliştirmekten korkmazlar. Birşey planlandığı gibi gitmediğinde veya başarısız ol..»»
Noel M. Tichy

Form Yayıncılık

Kaderinize Yön Verin Yoksa Herhangibiri Kontrol Eder... Jack Welch, General Elektriği Nasıl Rakipsiz Bir Şirket Haline Getirdi GE'nin yeniden hayata dönüşünün görkemli hikayesi yöneticilere ve yönetici adaylarına önemli dersler veriyor. ***Kaderinize Yön Verin***de yararlı iş fikirlerinden çok dah fazlasını bulacaksınız. Dünya sürekli değişiyor, siz de bu değişime ayak uyd..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.