İnsan ihtiyar olmaya karar verdiği gün ihtiyarlar. JEAN ANOİLH [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Epsilon Yayınevi

Epsilon Yayınevi

• Epsilon Yayınevi Kitapları | • Epsilon Yayınevi İletişim Bilgileri | • Epsilon Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Epsilon Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 99 kitap bulunuyor."Epsilon Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Harper Lee

Epsilon Yayınevi

1961 PULITZER EDEBİYAT ÖDÜLÜ “İstediğin kadar saksağan vur vurabilirsen, ama unutma, bülbülü öldürmek günahtır.”   Tüm zamanların en sevilen hikâyelerinden biri olan, kırktan fazla dile çevrilen, Oscar ödüllü bir sinema filmi için temel oluşturan ve yirminci yüzyılın en iyi romanlardan biri seçilen Pulitzer ödüllü Bülbülü Öldürmek, Amerika’nın acımasız bir önyargı ile zehirlenmiş güneyin..»»
Jeff Kinney

Epsilon Yayınevi

Yıktı Geçti! - Saftirik Greg'in Günlüğü 14 Jeff Kinney   Bir nesil arkadaşlığı, bir kitabı paylaşıp okumaktan keyif almayı Saftirik'le öğrendi. Jeff Kinney'nin olay yaratan ve yayımlandığı 50’den fazla ülkede satış rekorları kıran Saftirik Greg'in Günlüğü serisinin son kitabı Yıktı Geçti! bütün dünya ile aynı anda Türkçede! Heffley ailesine hiç beklemedikleri bir anda miras kalınca evl..»»
Richard Bach

Epsilon Yayınevi

Durgun denizin minik dalgacıkları üzerinde, güneşin altın gibi ışıldadığı pırıl pırıl bir sabahtı. Sahilden bir mil uzaklıkta, denizi kucaklarcasına ilerleyen bir balıkçı teknesi, martılara kahvaltı zamanının geldiğini haber veriyordu. Binlerce martı, bir lokma yiyecek için mücadeleye girişmişti bile. İşte zor bir gün daha başlıyordu. »»
Jeff Kinney

Epsilon Yayınevi

Müthiş Arkadaş Rowley’nin Günlüğü Jeff Kinney Her Hikâyenin İki Tarafı Vardır! Yayımlandığı 50’den fazla ülkede satış rekorları kıran Saftirik Greg'in Günlüğü serisinin yazarı Jeff Kinney'den yepyeni bir kitap Türkçede! Selam ben Rowley Jefferson ve bu da benim kitabım. Ben de arkadaşım Greg gibi bir günlük yazdım. Kitabımın adı “MÜTHİŞ ARKADAŞ ROWLEY’NİN GÜNLÜĞܔ çünkü babam her zaman öyl..»»
Sümeyye Koç

Epsilon Yayınevi

Wattpad Fenomeni Sümeyye Koç’tan Yıkık dökük bir mazinin ortada bıraktığı yaralı bir adamla en az kendisi kadar yaralı olan bir kadının paramparça sevda hikâyesi bu. Hayallerini asmış bir kadının, yeniden düşlere tutunuş hikâyesi bu. Hercai bir adamın, meftuna dönüş hikâyesi… Ne bir veda sözcüğü ne de haklı bir isyan. Hiçbir şey, onu sevmemeye yemin ettiği adamın karşısında güçlü tutamamıştı..»»
Sümeyye Koç

Epsilon Yayınevi

Her şey, zamansız bir ölüm yüzünden başladı. Bu ölüm beraberinde, körpe bir yüreğe öfke ve kin getirdi. Aradan uzun, çok uzun yıllar geçti. Genç bir adamın kalbi ve ruhu birbirinden harap duygularla, acımasızca perçinlendi.Öyle ki, bu hissiyatlar onu uçurumun kenarına sürükleyebilecek kadar tehlikeli hale gelmişti. Yaralı bir mazinin ona bıraktığı en acı hatıra, yüreğinden tüm merhameti söküp ..»»
Edward De Bono

Epsilon Yayınevi

“Şimdiyi ve geleceği görmek için yaratıcı yollar arayan liderler ve öğretmenler için muhteşem bir yapıt.” -Library Journal- Neden düşündüğümüz şekilde düşünüyoruz? Düşünme alışkanlıklarımızı küresel meselelere cevap verecek şekilde nasıl değiştirebiliriz? Peki değiştirmeye istekli değilsek ne olur? 43 dile çevrilen 80’den fazla kitaba sahip, yanal (lateral) düşünme gur..»»
Elma Van Vliet

Epsilon Yayınevi

Armağan edip de geri almak isteyeceğiniz tek kitap. Baba Anlatsana ile babana çok özel bir hediye veriyorsun. İçindeki büyüleyici, eğlenceli ve beklenmedik sorular cevaplandırıldığında, eşsiz ve kişisel bir kitap oluşuyor. Baban bu kitaptaki soruları cevapladıktan sonra sana geri veriyor. Böylelikle nesilden nesile aktarılan bir aile yadigârı ortaya çıkıyor. Baba, küçü..»»
Elma Van Vliet

Epsilon Yayınevi

Armağan edip de geri almak isteyeceğiniz tek kitap. Anne Anlatsana ile annene çok özel bir hediye veriyorsun. İçindeki büyüleyici, eğlenceli ve beklenmedik sorular cevaplandırıldığında, eşsiz ve kişisel bir kitap oluşuyor. Annen bu kitaptaki soruları cevapladıktan sonra sana geri veriyor. Böylelikle nesilden nesile aktarılan bir aile yadigârı ortaya çıkıyor. Anne, eski..»»
Cressida Cowell

Epsilon Yayınevi

Genç bir Büyücü oğlan ile genç bir Savaşçı kızın hikâyesi bu. İkisine de doğduklarından beri birbirlerinden nefret etmeleri gerektiği öğretilmiş. Ancak dünyaları çarpıştığında yaşayacakları macera onları birbirlerini anlamak zorunda bırakacak.   Fantastik macerayı seven herkes için harika bir kitap…   Bir zamanlar Sihir vardı ve Sihir karanlık ormanların derinlikleri..»»
İrem Polat

Epsilon Yayınevi

Ailenizin yeni üyesine hazır mısınız? Kahramanımız kardeşi olacağını öğreniyor. Fakat bu habere sevinse mi, üzülse mi bir türlü karar veremiyor. Bu süreçte pek çok şey düşünüyor ve çeşitli duyguları misafir ediyor gönlünde. Bu kitapta, ailesinin desteğiyle kardeşine ve evdeki yeni düzene alışmakta olan bir kızın öyküsüne eşlik edeceksiniz. Keyifli okumalar!     ..»»
Emanuela Nava

Epsilon Yayınevi

Margherita kendi kendine eğlenmeyi, şarkı söylemeyi çok seviyor ama yetişkinler onu anlamıyor, tuhaf buluyorlar. Peki Margherita ne yapacak sizce? Eğlenmeyi bir kenara mı bırakacak?     »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.