Bir an için, Tanrı’nın gücü bende olsun isterdim, anne!” Eugenie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Elma Çocuk

Elma Çocuk

• Elma Çocuk Kitapları | • Elma Çocuk İletişim Bilgileri | • Elma Çocuk Hakkında Bilgi
Sitemizde Elma Çocuk isimli yayınevine ait Toplam 5 kitap bulunuyor."Elma Çocuk" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ceren Kerimoğlu

Elma Çocuk

Ceren Kerimoğlu, yeni bir doğa öyküsüyle karşımızda. Bu sefer, yağmur bulutlarına, uğultulu rüzgârlara söyleyecek bir çift lafı olan minik bir yaprağın öyküsüyle baş başayız. Hayat bizi oradan oraya savursa da yaşamaya değer değil midir? Yaşamın tüm renklerine selam olsun! Ulu Çınar'ın minik yaprağı, sonbahar geldiğinde renk değiştirip aşağı süzülmek istemediği için çok mutsuzdur. Ne sincaplar ..»»
Nilay Dalyan

Elma Çocuk

Doğanın rengârenk hâlleriyle süslenen bu sıcak hikâyede, doğada her an rastlayabileceğimiz bir paylaşıma tanık oluyoruz. Bir zürafa ve kuş arkadaş olsa, kim kime misafir olur dersiniz? Peki, hangi konularda sohbet ederler acaba? Lezzetli yapraklar, upuzun ağaçlar, yumuşacık tüyler, kıpır kıpır noktalar… Kıpır kıpır noktalar mı? Güzel bir sabaha uyanan Benek, guruldayan karnını doyurmak için yo..»»
Ahmet Şerif İzgören

Elma Çocuk

Masmavi uğur böceği Ahmet Şerif İzgören, Po'nun maceralarına tanık olacağımız yeni bir serinin ilk kitabı Po: İyilik PataPata'ya İniyor ile karşımızda. Büyüyünce unutulan melekçiklerimize selam çakan bu çalışma, kalplerini Haris'e kaptıranlara da rengârenk kuşlarla haber gönderiyor. Kuş sürülerine dikkatlice baktınız mı hiç? Size de sanki aralarında gizlenen biri varmış ve onu ustaca saklayıp y..»»
Güzellik Tacı

Elma Çocuk

Minik Popi ve en yakın arkadaşı Kırkayak Turti ormanda oynamaya dalmışlardır. Birden, çalıların arasında parıldayan bir şey görürler. Bu, bir prenses tacıdır. Şaşkınlık içinde tacı incelerlerken Turti'nin aklına bir fikir gelir: Güzellik yarışması düzenlemek. Böylece taç sahipsiz kalmayacaktır. Kimler katılmaz ki yarışmaya... Kurbağadan file, ördekten dinozora herkes gelir. Peki ama en güzel ki..»»
Uykusuz Her Gece

Elma Çocuk

Minik Popi, annesi, babası ve altı kardeşiyle birlikte yaşar. Resim yapmayı ve oyun oynamayı çok sever. Geceleri kardeşleri yattıktan sonra ayı ve parlayan yıldızları seyretmeye ise bayılır. Onlarla hayalinde resimler yapar. Yıldızlardan resim yapmak güzeldir ama ya geç yatmak? Her sabah olduğu gibi yine geç uyanmıştır bizim afacan Popi. Evde yalnız olduğunu fark edince, kardeşlerini aramak içi..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.