Senden nefret edenleri sev; İyilikten başka üstünlük alameti tanımıyorum. -- Ludwig Van Beethoven [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ekinoks Yayınları

Ekinoks Yayınları

• Ekinoks Yayınları Kitapları | • Ekinoks Yayınları İletişim Bilgileri | • Ekinoks Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Ekinoks Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 5 kitap bulunuyor."Ekinoks Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Leyla Hatipoğlu

Ekinoks Yayınları

Kitapta insan hayatının temelini oluşturan ilk 3 yılından bahsedilmektedir. Bebeklerin fiziksel, sosyal, psikolojik, içsel gelişimi yerli ve yabancı kaynaklardan araştırılarak, geniş kapsamlı gözlemler yapılmış ve örnekler verilmiştir. Kitabın yazılış amacı bebek bakımında hayati önem taşıyan bazı ayrıntıların farkına varılmasına katkıda bulunabilmektir.     Yazar; bebe..»»
Hatice Şirin Uyanık

Ekinoks Yayınları

Ram oldum Hümaya Rabıtadır Aşkım Ruhlarimizin erozyonunu silkeleyecegiz boylelikle Uzerinde ne kadar tortu varsa geriye kalan Iste o umut kadar gercekle yasam. Kara duslere inat belki daha bir insanca yasama kosacagiz... Hadjimoukoff Hatice Şirin Uyanık»»
Mehmet Murat Döğüşgen

Ekinoks Yayınları

Kimi zaman çocuklar kapalı bir kutudur. Zaman zamansa, evin içinde, ancak ulaşılamaz bir yerdedir. Hatta çoğunlukla çocuklar zor olarak betimlenir ya da bu şekilde görülür. Oysa zorluklar aşılabilir. Önemli olan, doğru bir eğitim ve çocuğun mutluluğudur. Mutluluk, bir çocuk için yaşamsal bir gerekliliktir. Her çocuğun mutlu olmaya hakkı vardır. Ailelere düşen en önemli görevlerden biri, çocuğu m..»»
İ. Ethem Başaran

Ekinoks Yayınları

Öğrenilecek bilimsel bilgilerin çoğalması, insanın nasıl öğrendiğinin bilimsel bulguları ve eğitim bilimlerinin gelişmesi, bu konuda yetişmiş kişilerin ancak öğretmenlik yapabileceğini gösterdi ve öğretmenliğin bir meslek olmasını başlattı. Çağımızda eğitim sürecini etkileyen etkenlerin çoğalması, eğitim alanında sorunların çoğalmasına ve öğretmenin iş yükünün olağanüstü artmasına yol açtı. Öğretm..»»
F. Dilek Gözütok

Ekinoks Yayınları

"Öğretim İlke ve Yöntemleri’ni dileyen her öğretmen ve öğretim elemanının sınıfında uygulayabilmesi amacıyla, bilgiler sade ve açık anlatılmaya özen gösterilmiştir. Sunulan bilgilerin uygulanmasına olanak yaratmak, her bölümün ilk sayfalarına yazılan amaçlara uygulanmasına olanak yaratmak, her bölümün ilk sayfalarına yazılan amaçlara ulaşmak ve becerileri geliştirmek üzere ""Dilerseniz""; başlığı ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.