Hatalarımı düzelten kimse uşağım bile olsa efendim olur. -- Goethe [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Efkari Yayınlar

Efkari Yayınlar

• Efkari Yayınlar Kitapları | • Efkari Yayınlar İletişim Bilgileri | • Efkari Yayınlar Hakkında Bilgi
Sitemizde Efkari Yayınlar isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Efkari Yayınlar" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Osman Sarı

Efkari Yayınlar

Kitap mikro, makro, matematiksel ve eleştirel yaklaşımların dört öncü iktisatçısının yazdıklarından yola çıkıp iktisadın araştırma ve çözümleme yöntemleri ile temel kavramlarını gözden geçiriyor. İlgili her şeyi kapsayacak geniş bir sistem kurmak yerine, farklı durum, konum ve açılardan bakışla konunun nasıl görüldüğünü irdeliyor; okuru kuramsal labirentlerde çözülecek bilmecelere ..»»
Beyhan Karapınar

Efkari Yayınlar

Ferda ve Gül'ün yatılı okul yıllarında başlayan arkadaşlıkları, aynı yerde görev yaparken de sürer. Aşkları, ayrılıkları, özlemleri paylaştıkça ilerleyen dostlukları onları aradıkları mutluluğa götüreceğine, ihanetlerle dolu yorucu bir arayışa sürükler. Yaşadıklarının ne denli samimiyetsiz olduğu ortaya çıktığında dostluk, güven, sadakât, umut kısacası hayata tutunmak için gereken her..»»
Aslı Melek Dalar

Efkari Yayınlar

Ne kadar geçti Uzun yollara çıkmayalı Nereye gideceğini bilmeden Ne kadar geciktik kendimize Başkalarına yetişirken... Genelde sanat, özelde şiir yaşam ile ayrılmaz bir bütünlük içerisindedir. Şiir, yaşamın içinden duyguyu ve hayali sözcüklerle harmanlayarak gerçeği öne çıkarır. Nefesle ve sesle başlar; oradan musikiye, uyuma uzanır. Her gün kullandığımız dilin yoğun anlamların..»»
Cengiz Varlı

Efkari Yayınlar

Günümüzden on beş bin yıl önce teknolojileri evrenin uzak köşelerine yolculukları mümkün kılacak kadar gelişmiş olan insanlar, kontrol edemedikleri güçler tarafından zor durumlara sokulunca Yerküre'den çok uzaklara göç etti. Vaat edilmiş yeni dünyaya, Altaris'e... Geride bıraktıkları Haberci Dünya'dan topladığı bilgileri Altaris'e götürdüğünde Altaris halkı sorunlarının çözümünün Düny..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.