Senden nefret edenleri sev; İyilikten başka üstünlük alameti tanımıyorum. -- Ludwig Van Beethoven [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Edizioni EL

Edizioni EL

• Edizioni EL Kitapları | • Edizioni EL İletişim Bilgileri | • Edizioni EL Hakkında Bilgi
Sitemizde Edizioni EL isimli yayınevine ait Toplam 8 kitap bulunuyor."Edizioni EL" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Silvia Roncaglia

Edizioni EL

Kıymetli, dopdolu, nadir bulunur, ışıl ışıl: Tam prenseslere layık bir seri! Her kitap masalsı bir öykü Her masal bir kitap İşte size yepyeni bir seri: Harika Prensesler (Arka Kapak) »»
Silvia Roncaglia

Edizioni EL

Prenses Pıtırcık, kendisine prenses hikayelerinden başka hiçbir hikaye okunmasını istememektedir. Bu yüzden yedi dadısından her biri, haftanın her günü ona sadece ve sadece prenses masalları okumaktadır. (Tanıtım Bülteninden) »»
Silvia Roncaglia

Edizioni EL

Prenses Binbirşaka'da acımasız şakaları yüzünden Pekmutlu'ya saraydaki herkes Binbirşaka ismini koymuştur. Pek de haksız sayılmazlar doğrusu! Bakalım, Haydut Dörtşaplak sevgili şakacı prensesimizi kaçırınca şakaları onu kurtarabilecek mi? (Tanıtım Bülteninden) »»
Silvia Roncaglia

Edizioni EL

Prenses Hiç İstemez ve Prens Hep İster'de adından da anlaşıldığı gibi Prenses Hiçistemez doğduğu günden beri bütün cümlelerini ***...istemem!*** diye bitirir. Peki ama Prens Hepister'in evlenme teklifine çok istediği halde nasıl ***Evet! İstiyorum!*** diyecektir? (Tanıtım Bülteninden) »»
Tılsımlı Patenler

Edizioni EL

Benim adım Ada. On yaşındayım ve uçmayı öğreniyorum. Hayır, rüyalarımda değil ama buz pateni okulum Sihirli Buz'un pistinde... Orası öyle bir yer ki buz, arkadaşın olur ve arkadaşlık hiç de düşündüğün gibi soğuk değildir. Hadi, gel bize katıl !Eminim çok hoşuna gidecek! Çünkü buz pateni yapmak zor değil. Zor olan, ondan vazgeçmek... 9+ yaş için uygundur. (Tanıtım Bülteninden) ..»»
Kamp Heyecanı

Edizioni EL

'Ada,mezuniyet hediyesi olarak ne istersin?' Yazın bir buz pateni kampına gitmek muhteşem olacaktı! Ama bu güzel rüya çabucak bir kabusa dönüşmüştü. Kendini beğenmiş süslü kızların arasına düştüğüm yetmiyormuş gibi, Kontesçik de yakamı bırakmıyordu. En yakın arkadaşım Selene benden utanmaya başlamıştı. Neyse ki yeni arkadaşlarım vardı... 9+ yaş için uygundur. (Tanıtım Bülteninden) ..»»
Kristal Sirk

Edizioni EL

Benim adım Ada. On yaşındayım ve uçmayı öğreniyorum. Hayır, rüyalarımda değil ama buz pateni okulum Sihirli Buz'un pistinde... Orası öyle bir yer ki buz, arkadaşın olur ve arkadaşlık hiç de düşündüğün gibi soğuk değildir. Hadi, gel bize katıl! Eminim çok hoşuna gidecek... Çünkü buz pateni yapmak zor değil. Zor olan, ondan vazgeçmek... 9+ yaş için uygundur. (Tanıtım Bülteninden) ..»»
Sevinç ve Gözyaşı

Edizioni EL

Şimdi gösteri zamanı! Sihirli Buz'un en iyi paten okullarının arasına girebilmesi için birkaç kupaya ihtiyacı vardı. Bu konuda neredeyse bütün yük Kardelenler'in omuzlarındaydı. İyi bir buz patenci olmanın yanı sıra, tezahürat yapmanın da püf noktalarını öğrenmemiz gerekiyordu. Ama ben eğer babamı seyircilerin arasında göremezsem, piste adım bile atmayacaktım. Tezahüratlar vız gelird..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.