Hakikat aleyhine hürriyet olamaz. -- Salazar [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ebristan Yayınları

Ebristan Yayınları

• Ebristan Yayınları Kitapları | • Ebristan Yayınları İletişim Bilgileri | • Ebristan Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Ebristan Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 5 kitap bulunuyor."Ebristan Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Hikmet Barutçugil

Ebristan Yayınları

Kitapta Ebru sanatı tarihi, ebru yapımında kullanılan malzemeler, ebrunun uygulanması, geleneksel ve çiçekli ebru yapımı ile örnekleri, ebru yapımında karşılaşılabileceğimiz sorunlar ve çareleri yer almaktadır. (Tanıtım Bülteninden) »»
Hikmet Barutçugil

Ebristan Yayınları

Galeri Efsun'un açılış sergisi olan Hikmet Barutçugil Efsun Çiçeği Sergisi'nin kataloğu mahiyetindedir. Aynı zamanda, kitapta birçok şaire ait, ***efsun*** ve ***füsun*** kelimesi geçen beyitler bulunmaktadır. (Tanıtım Bülteninden) »»
Hikmet Barutçugil

Ebristan Yayınları

Siyah Beyaz Ebru Sergi'sinin kataloğudur. Hikmet Barutçugil, Mustafa Özdamar ve Ahmet Ünal'ın siyah ve beyaz renkleri üzerine yazdığı makaleleri içerir. (Tanıtım Bülteninden) »»
Hikmet Barutçugil

Ebristan Yayınları

Ebru sanatı tarihi, ebru yapımında kullanılan malzemeler, ebrunun uygulanması, geleneksel ve çiçekli ebru yapımı ile örnekleri, ebru yapımında karşılaşılabileceğimiz sorunlar ve çareleri yer almaktadır. (Tanıtım Bülteninden) »»
Hikmet Barutçugil

Ebristan Yayınları

Katalogdaki desenler, barut ebrularından kesitler alınıp bilgisayar ortamında simetrik görüntüler elde edilmesiyle oluşturulmuştur. Hikmet Barutçugil'in merhum amcası fizikçi Prof. Dr. Asım Orhan Barut'a ithaf ettiği bu kitapta Hikmet Barutçugil, Prof. Dr. Haluk Beker, Erdal İnönü, Prof. Dr. Gediz Akdeniz, Prof. Dr. Nuri Ünal, Prof. Dr. Ahmet Yüksel Özemre, Jonathan P. Dowling, Akira ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.