Sevgi birliğe, bencillik yalnızlığa götürür. SCHİLLER [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Düş Yayıncılık Dağıtım

Düş Yayıncılık Dağıtım

• Düş Yayıncılık Dağıtım Kitapları | • Düş Yayıncılık Dağıtım İletişim Bilgileri | • Düş Yayıncılık Dağıtım Hakkında Bilgi
Sitemizde Düş Yayıncılık Dağıtım isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Düş Yayıncılık Dağıtım" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ömer Çelakıl

Düş Yayıncılık Dağıtım

Kuran-ı Kerim`deki Kamer (Ay) suresinin 1. ayeti olan "Kıyamet saati yaklaştı..." ayetinden itibaren Kuran`ın en sonuna kadar 1389 ayet vardır. Hicri 1389 yılı ise Miladi 1969 yılına denk gelmektedir ki bu da astronotların Ay`a çıkış tarihidir. Dolayısıyla Ay ismini taşıyan tek sure olan Kamer suresi sadece bir mucize sergilemekle kalmıyor aynı zamanda 2000`li yılların önemine dair önemli ve ta..»»

Zehra Tezvaran

Düş Yayıncılık Dağıtım

Bilerek ya da bilmeden yaptığınız "Seçimler" Otuzdört yaşında "Eylül" adında gençbir kadın...

Yaşarken "alınyazısı" diye adlandırılan hayatı..Romanı okuduğunuzda kendinize şu soruyu soruyorsunuz: "Benim hayatımın paralel versiyonları nasıl olurdu?" Yaşarken çok önemsediğiniz hayatınız, yapacağınız başka tercihlerle bambaşka olabilir miydi? Yaşadığınız her günü aslında paralel düzlemde binler..»»

Alain Decaux

Düş Yayıncılık Dağıtım

Tarih, sadece bize anlatılanlardan ibaret değil! 9 Gizli Dosya... Adolf Hitler, Benito Mussolini, Josef Stalin, Rudolf Hess, Martin Bormann, Mata Hari, Mareşal Philippe Petain, General Maxime Weygand, Casus Çiçero... Hitler, Sovyetlerin iddia ettiği gibi halen yaşıyor muydu? Stalin`in ölümünün arkasındaki sır neydi? Mussolini son anlarında neler yapmıştı? Rudolf Hess, İngiltere`ye n..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.