İnsanlar köprü kuracakları yerde, duvar ördükleri için yalnız kalırlar.-- NEWTON [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Doğan Egmont

Doğan Egmont

• Doğan Egmont Kitapları | • Doğan Egmont İletişim Bilgileri | • Doğan Egmont Hakkında Bilgi
Sitemizde Doğan Egmont isimli yayınevine ait Toplam 1028 kitap bulunuyor."Doğan Egmont" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Kolektif

Doğan Egmont

  Güneşli günlerden yıldızlı gecelere, yeni yeşermekte olan filizlerden esen rüzgarlara... Çocuklar doğayı Winnie ve arkadaşlarıyla birlikte keşfedecekler. Merak ettikleri soruların yanıtlarını bu ansiklopedide kolayca bulabilecekler. Tohum nedir? Nasıl bir filize dönüşür? Bulut nedir? Yağmur nasıl yağar? Bu ve bunun gibi birçok sorunun yanıtı bu..»»
Kolektif

Doğan Egmont

"Uzak dur bundan Hemen sıvış Hiç fırlatmadan Tek bir bakış   NEW YORK TIMES'ın çok satanlar listesine giren bu dizi artık 6 milyondan fazla okurun evinde!"    »»
Tony Diterlizzi

Doğan Egmont

Gecikmeli otobüs Jared Grace'i sokağın alt tarafında bıraktı. Annesinin daha iyisini bulmasına ya da yaşlı ve kaçık teyzesinin çıkmalarını istemesine kadar ailesiyle birlikte kalmakta olduğu yıkık dökük eski eve varmak için bir yokuşu tırmanması gerekiyordu. Ağaç yapraklı değişmeye yüz tutmuştu ve parlak tonlar çato kaplamalarındak..»»
Kolektif

Doğan Egmont

"Yeğenlerimin başına gelenler Mutlaka olmalı kulağa küpe. Daha çok bileyim, diyenler Hazır olsun yeni tehlikeye. Yabana atmayın hiç sözümü, Bulaşmayın şu miniklere. L. S.   NEW YORK TIMES'ın çok satanlar listesine giren bu dizi artık 6 milyondan fazla okurun evinde!"  »»
Kolektif

Doğan Egmont

Barbie ne giymeli? Onun bütün giysi ve aksesuvarlarında en sevdiğin desenleri bulmak için çarkı çevirmen yeterli. Her sahnenin farklı desenleri olan kendi çarkı var. Böylece her sayfada kendi modanı yaratabilirsin.  »»
Kolektif

Doğan Egmont

Bu özel çantanın içinde Barbie'nin satın aldığı birçok şey ve öğrenecek birçok kavram var! Barbie'ye katıl ve bulduğu farklı renkleri, şekilleri, desenleri, sayıları keşfet. Hazır mısın?... Haydi başlayalım!  »»
Kolektif

Doğan Egmont

Küçük kızlar, Barbie'nin en sevdiği gece elbiselerinden oluşan bu nefis koleksiyona dokunmaktan kendilerini alamayacaklar. Her elbise, zarafetinin tam olarak anlaşılabilmesi için, kadife ayrıntılarla süslü.  »»
Kolektif

Doğan Egmont

İşte düğün kıyafetleri! Küçük kızlar, Barbie'nin modellik ettiği bu güzel koleksiyona dokunmaktan kendilerini alamayacaklar. Her elbise, zarafetinin tam olarak anlaşılabilmesi için, kadife ayrıntılarla süslü. »»
Kolektif

Doğan Egmont

Masal kitabı & projektör. Disney masalları yepyeni, heyecan verci bir kitapla yeniden hayat buluyor. Külkedisi, Uyuyan Güzel, Güzel ve Çirkin, Küçük Denizkızı ve Pamuk Prenses adeta canlnıyor.Kitabı okurken özel film projektöründeki okuma ışığından yararlanabilir; masalın görüntülerini 10 adet mini diskten kare kare ..»»
Tony Diterlizzi

Doğan Egmont

New York Times'ın en çok satanlar listesine giren Spiderwick Günceleri dizisi artık 4 milyondan fazla okurun evinde! Şimdi periler her yerde! Her yerdeler! Ve onlara yardım edinceye dek gidecek gibi de görünmüyorlar!  »»
Kolektif

Doğan Egmont

Külkedisi masalı üç boyutlu kitap formatında! »»
Kolektif

Doğan Egmont

Kırmızı Başlıklı Kız masalı üç boyutlu kitap formatında!  »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.