Aşk dediğimiz şey, arzulanan bir varlıkta bulacağımız tada susamaktan başka bir şey değildir. MONTAİGNE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Digraf Yayıncılık

Digraf Yayıncılık

• Digraf Yayıncılık Kitapları | • Digraf Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Digraf Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Digraf Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 26 kitap bulunuyor."Digraf Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Atila Er

Digraf Yayıncılık

Can Ceylan

Digraf Yayıncılık

Şafak Ahmet Deniz

Digraf Yayıncılık

Mustafa Suphi

Digraf Yayıncılık

Murat Karapınar

Digraf Yayıncılık

Kangal’ın, Bozarmut Köyü’nde bir gece vakti doğduğum söylenir. 1979’un  20 Eylül’üne denk gelmiş o gece. Söyleyenlerin yalancısıyım. Bir yaşına gelmeden; ana kucağında, İstanbul’a gelmişim. Mekan bu kez Kurtuluş… İstanbul’a gelme nedenimiz sefadan mı cefadan mı bilinmez. Çoğunlukta az olma, azken yok olma korkusuydu belki de babamı saran. Adımız hala azınlık olsa da az da çok olmayı becerdik.İç se..»»
İsrafil Güler

Digraf Yayıncılık

Şiir birçoğumuz için yaşanılanın ses olarak yansımasıdır. Hayatı kolaylaştırır, atacağımız küçük adımların önünde gider. Şu ya da bu an’ımızı renklendirir, sevgilimizin gözlerinde ışıyan ışığa dönüşür. İsrafil Güler’in Ses şiirler böyle şiirler. Okumak gerekiyor.»»
Yusuf Esenek

Digraf Yayıncılık

Tanrıtanımazlar Orkestrası Mithat Paşa'nın yeşillikli çocukları!İstiklal Marşı kelamdır okul bahçelerinde,Mülkiyet gazete ilanlarında paçavradır.İntihar süresiz grevdir Militan ve hasta ruhların nihai pratiğinde. Köprüleri ve militanları severiz.Eskiyi mi yoksa yeniyi mi daha çok severiz?Militanlar, eski militanlar, pop sanatçılar...Kafamız karışıktır şehrin darboğazlarında Şiirin nerede ..»»
Mehmet Solak

Digraf Yayıncılık

Şaban Öztürk

Digraf Yayıncılık

Sue Kızılöz

Digraf Yayıncılık

Hayatı insanların günlük yaşantıları içinden her yanıyla anlatırken, kurguyu bu iki bağlamda kurmak, sanki öyle anlatıyormuş gibi bu başarıyı göstermek zordur. Kızılöz’ü okurken etrafınıza bakacak, acaba kimleri anlatıyor diye gelip geçene bakacaksınız. “9'u 7 geçe İktidar Bey koyu bir bardak çayla baldır bacak seyredecekti. İsterisine çare arayan Jartiyer Hanım ile bir sigara içimliği öğle yem..»»
Nurşin K. Külcü

Digraf Yayıncılık

Sue Kızılöz

Digraf Yayıncılık

Sue Kızılöz öyküleriyle alışılmış anlatım kalıplarını kırıyor, yeni olanaklar sunuyor. Onu okurken okuyucunun şaşıracağına eminim. Şaşırtıcı, olayları alışılmışın dışında ele alan anlatımıyla, kendi öznel biçemiyle (stil, üslup) öykü dünyamıza farklı bir renk katıyor. An Sue Kızılöz’ün anlatımında oldukça önemli. Anlarda insanlık durumunu filme alır gibi sunuyor. Öyküleri genelde kısa öykü. Ama na..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.