Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
DEX

DEX

• DEX Kitapları | • DEX İletişim Bilgileri | • DEX Hakkında Bilgi
Sitemizde DEX isimli yayınevine ait Toplam 158 kitap bulunuyor."DEX" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Nicholas Bowling

DEX

Alyce, annesi cadı olmakla suçlanıp yakıldığında küçük bir çocuktu. Annesini yakan adamların elinden kaçtı, sokaklarda perişan halde dolandı, aç kaldı.Elinde annesinden kalan küçük bir not dışında hiçbir şey yok.Kimseye güvenemez, kimseyle sırrını paylaşamaz.Çünkü o gerçekten bir cadı. Yabancısı olduğu bu dünyanın kaderi, onun ellerinde.Ölü ve dirilerin, iyilerin ve kötülerin, doğaüstü ile doğ..»»
Zülfü Livaneli

DEX

Evrensel bir ezgidir Zülfü Livaneli,Ya da eşsiz bir film karesi,Belki de sonu gelsin istemediğimiz bir romandır o.Ama en çok da umuttur.Hep genç kalan, gençlikle çoğalan, her dokunduğuna çiçek açtıran umutlu bir rüzgâr.   »»
İstiklal Akarsu

DEX

Sosyal medyamızın mahcup yazarı, mizah edebiyatımızın delişmen ustası, gündelik hayatımızın detaycı filozofu, mahallemizin neşeli delikanlısı İstiklal Akarsu’dan gönül telinizi titretirken güldüren öyküler…   İstiklal Akarsu bizi bu kez, önce hayatının soğuk sandviç dönemine, 15 yaşının Burgazada’sına götürüyor; sonra mahalleli arkadaşlarıyla çekirdek çitletiyor, araba..»»
Maeve Binchy

DEX

Bambaşka ülkelerde, bambaşka hayatlar yaşayan iki genç kadın bir gün evlerini değiştirir ve... “Maeve Binchy’nin en iyi romanı. Yalnız Kadınlar Sokağı’nı okurken rengârenk, yepyeni bir dünyanın içinde kaybolup gitti  ğiniz hissine kapılıyor, kitap hiç bitmesin isti yorsunuz.” - The Seattle Times -  “Binchy’nin en iyi romanlarından biri.” - Kirkus Reviews -    “Dost..»»
Jason Segel

DEX

Yepyeni bir dünya bu. Bir monitörle ya da kontrol tuşlarıyla kısıtlanmadığın bir dünya. Yalnızca görmek ya da duymakla kalmadığın; dokunduğun, kokladığın, tat aldığın bir gerçeklik… Uyulacak yasalar ya da itaat etmek zorunda bırakıldığın kurallar olmaksızın, tüm arzularını yaşayabileceğin mükemmel bir hayat…   How I Met Your Mother dizisinin başarılı aktörü Jason Segel..»»
Jojo Moyes

DEX

Senden Önce Ben efsanesinin son kitabı…   Lou Clark New York’ta yeni bir  hayata başlamaya hazır. Will’in söylediği gibi artık hayatını “cesurca yaşayabileceğine” inanıyor. Ambulans Sam ile aradaki binlerce kilometreye rağmen ilişkilerini canlı tutabileceğini düşünüyor. İşvereninin iyi bir adam olduğuna ve karısının ondan bir sır sakladığına emin. Zenginlerin dünyasın..»»
N. İpek Gökdel

DEX

Arka Kapak Yazısı     İstanbul başka şehirlere benzemez!.. Berlin ikiye ayrıldı, dünya gene de dönmeye devam etti. New York’un kalbine uçak sapladılar, düzen yeniden kuruldu. Ama İstanbul öyle mi, ya! Bu şehir dengede tutuyor dünyayı. Tahterevallinin ortası burası! İstanbul düşerse bil ki son yakındır! Bu, küçücük bir çocukken ailesini yitirmiş bir delikanlının öç h..»»
Salimcan Satıcı

DEX

Arka Kapak Yazısı     ‘’Nazenin… Yer ve denizin binalardan gümüş olduğu bir günün akşamında başlar . Anlatıcının ölümüyle sonlanır. Eskidir dili , sayfalar ilerledikçe çağdaşlaşır. İmkansızdır içinde taşıdığı aşkı . Kelebeğin ömrü kadardır, saf sevginin kanat çırpışları… Ürkütücü ve çekici bir kadın Serap. Onun aşkına düşmüş küçük adam Devrim. Tekinsiz geçmişler,..»»
Kristen Ciccarelli

DEX

Arka Kapak Yazısı     »»
Ege Sağın

DEX

Arka Kapak Yazısı       Owen ve arkadaşları, “Last Descendants” serisinin ilk kitabı Son Nesil’de başlayan maceralarını Kağanın Mezarı’nda sürdürüyor. Tarihin heyecan dolu labirentinde Animus’la çıktıkları yolculuk onları ummadıkları yerlere savuruyor. Efsanevi Üç Dişli Cennet Zıpkını’nın ilk parçasını ele geçiren gençlerin bulması gereken iki parça kaldı… Ancak, yol..»»
Alwyn Hamilton

DEX

Yeni bir şafak. Yeni bir çöl. Bir kadının gücünde saklı. Amani ürkek bir çöl kızından, kaderini ellerine almak isteyen Mavi Gözlü Haydut’a dönüştü önce, sonra Cindölü olduğunu keşfetti... Şimdi Sultan’ın sarayında. Geçmişinin hayaletleri ve çölün bahşettiği yetenekleri ona hayatta kalma gücü veriyor. Amani’nin, Sultan’ın oğulları Jin ve Ahmed ile ateşlediği isyan, büyük ..»»
Susan Ee

DEX

Kıyamet melekleri yeryüzüne inip tüm dünyayı yakıp yıktığından bu yana altı hafta geçti. Gündüzleri sokak çeteleri hüküm sürüyor, geceleri korkunun ta kendisi. Bir gün savaşçı melekler küçük bir kızı kaçırdılar, tekerlekli sandalyeye mahkum, aç biilaç halde, ufacık bir kızı. Kızın ablası, Penryn, kardeşini kurtarmak için elinden geleni ardına koymayacak. Buna, aslında dü..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.