Düşünmek kolaydır, yapmak zordur. Dünyada en güç olanşey de düşünüleni yapmaktır. (Goethe) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
delisarmaşık

delisarmaşık

• delisarmaşık Kitapları | • delisarmaşık İletişim Bilgileri | • delisarmaşık Hakkında Bilgi
Sitemizde delisarmaşık isimli yayınevine ait Toplam 42 kitap bulunuyor."delisarmaşık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Kaan Sabancı

delisarmaşık

"Bana hiç âşık oldun mu diye sor Anlatacak çok şeyim var sana Gözlerinin içinde boğulmadan Bakışlarında kaybolmadan Bana hiç âşık oldun mu diye sor Sana seni anlatmam gerek Destansı romanlar gibi haykıracağım evrene Bana hiç âşık oldun mu diye sor"       »»
Mehmet Adem Solak

delisarmaşık

Gene iki elin iki şakağında oturacaksın Alışılmış bir çarşaf gibi başında karanlıklar Bekâr bakışlarla bekâr odanın penceresine Bir samanyolundan yürüyeceksin Gene sessizlik yağacak gökyüzünden yıldız yıldız Gözlerinde uzaklar düşüneceksin       »»
Mümtaz Budak

delisarmaşık

Sen, ben ve biz… Zaman sadeleştirir her şeyi Acele etmemeliyiz.       »»
Güneş D. Yıldırım

delisarmaşık

Erhan’ın vurulduğunu duyduğumda da bu derece etkilenmiş miydim? Anımsayamıyorum. Asistan olduğum yıllardı; üstüne onca nöbet… Çocuklarımı bile aynı evin içinde zor gö-rebiliyorken nasıl olabilirdi ki? Yine de Cengiz Amca’yı aramanın bir yolunu bulmalıydım… O zamanlar da bu konuya epey kafa yorduğumu hatırlıyorum. Cengiz Amca’yı, Erhan’ın ölümü nedeniyle aramak, hiç aram..»»
İlknur Akman Erk

delisarmaşık

İlknur Akman Erk, “45’ten sonra 50’den önce bir inzivanın güncesi”ni yazmış kitabında. Hindistan’daki inziva günlerinde neler hissettiğini ve neler yaşadığını keyifli bir Türkçeyle dile getirmiş. Ve son bölümde de hayatındaki şaşırtıcı değişimleri. Buda ile yolculuğa çıkmak isteyenler için iyi bir rehber kitap… »»
İlknur Akman Erk

delisarmaşık

Güneş altında Kavrulan sarı toprak Kışı özlüyor »»
Filiz Atay

delisarmaşık

kadındı … yüzünde dünya haritasından çizgiler elleri nasırdan krem tutmaz olmuştu nafileydi hevesi işte yine kız oldu yine kocası ona kızdı oysa doğduğunda ona da pembeler giydirilmişti kızların rengi pembe seçilmişti kara talihe inat ama o hayatı asla toz pembe göremedi çünkü o "kızdı" kocası ona "kızdı" »»
Meltem Kımız Şener

delisarmaşık

NE GÖKYÜZÜ NE PİRİNÇ TARLASI BEN BALON İSTİYORUM KIRMIZI BİR BALON »»
Heval Yalvaç

delisarmaşık

Bir kıvılcım gözlerin, Ateşi oldun yüreğimin Ve küller savruldu bu bedenden rüzgara»»
Muazzez Uslu Avcı

delisarmaşık

Gülay Yurdal Michaels

delisarmaşık

Gül bakışlı sulardaydık Giysiler biçildi usulünce Külbastı yendi, börek sürüldü fırına Dantel işinden sayıldı Karamazov Kardeşleri saklamak Bulmakla bulmamak arası »»
Dilek Sanlav

delisarmaşık

posta pulları koparamazdı birbirinden yaş günlerini ayıran kentleri ruhumuzun katlarına asansörle çıkar basamakları teker teker atlayıp geri inerdik başlangıçlarımıza iğne oyası ümitler karşılardı bizi »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.