Keyifler değildir yaşamı değerli yapan. Yaşamdır, keyif almayı değerli kılan. Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Çizgi Düşler

Çizgi Düşler

• Çizgi Düşler Kitapları | • Çizgi Düşler İletişim Bilgileri | • Çizgi Düşler Hakkında Bilgi
Sitemizde Çizgi Düşler isimli yayınevine ait Toplam 119 kitap bulunuyor."Çizgi Düşler" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Brian K. Vaughan

Çizgi Düşler

2002 yılında, sebebi bilinmeyen bir salgın, her spermi, her fetüsü ve Y kromozomu taşıyan yetişkin her memeliyi yok eder -genç bir adam ve maymunu hariç. Ülkenin öbür ucuna yaptıkları yolculuk sırasında dünyanın hayatta kalan son erkeği Yorick ve arkadaşlarının yolları hastalanan Ampersant için antibiyotik aramak amacıyla ayrılır. Yorick C..»»
Pasquale Ruju

Çizgi Düşler

Tex'in İtalya'da yeni başlatılan renkli serisi için olağanüstü bir ilk! Bir an bile durup dinlenmeden akan inanılmaz bir macera! Tex böyle bir anıyaşayacağına asla inanmazdı. Kahramanımız, bütün o maceralı hayatı boyunca,karısı Lilyth'in ölüme de dahil olmak üzere nice ölüm ve acıyla başa çıkmak zorunda kalmıştı. A..»»
Mauro Boselli

Çizgi Düşler

Tanrılar Vadisi  Meksika sınırı geçip etrafı yağmalayan yerli çetesinin peşine düşen Teks ve Johnny Laredo’nun önderliğindeki Apaçi Kalesi izcileri hedeflerine ulaşmadan önce, eski asker albay Cunningham’ın yönetimindeki bir katiller grubunu engellemek zorundadır. Peygamberin İninde  Cunningham’ın katiller sü..»»
Gianfranco Manfredi

Çizgi Düşler

Toza Bulanmış Üniformalar Ordudan ihraç edilen Teğmen Stuart Bigelow, eski askerlerden bir çete oluşturarak, askerlerin maaşını taşıyan bir treni soyar. Üstelik bu büyük soygunu hiç kan dökmeden yapar. Bu işi gizlemeyi seçen ordu yetkilileri de meseleyi her zamanki gibi Teks ve Carson'a havale ederler. İş elbette görünenden ..»»
Gianluigi Bonelli

Çizgi Düşler

Şiddet Saati  Ejderhanın Kızı adıyla San Francisconun Çin Mahallesine dehşet saçan çetenin, artık karşılarında çok tehlikeli insanlar olduğunu anlama vakti gelmiştir. Teks ve dostları, zalim Çinlileri anlayacağı dilden konuşmaya başlamış ve etraf tam anlamıyla bir kan gölüne dönmüştü... Savrulan Pençe ..»»
Gianluigi Bonelli

Çizgi Düşler

Beyaz Kızılderili  Son derece tehjlikeli bir Komançeros çetesini ortadan kaldıran Teks ve arkadaşları sonunda Komançi reisi Yalnız Kurt'un kampına ulaşmayı başarırlar. Bir yandan savaşı engellemeye bir yandan da aradıkları beyaz genci bulmaya çalışacaklardır. Ama asıl sorun karşılarına çıkan o gencin adı Sarı Saç mı yoksa Tom Foster mı? ..»»
Gianluigi Bonelli

Çizgi Düşler

Navajoların Saldırısı Hualpai büyücüsünün çevre kabilelerden genç squawları kaçırıp kurban ettiğini öğrenen ve bu vahşice eylemi bitirmeye kararlı olan Teks, Tiger Jack ile Navajoların da yardımıyla o yaşlı büyücüye ve Hualpai kabilesine unutamayacakları bir ders verecektir. Tom Foster'in İzinde Bonelli&..»»
Mauro Boselli

Çizgi Düşler

Vatana İhanet General Davis'in kayboluşunun ardındaki gizemi çözmeye çalışan Teks ve Carson, büyük bir komployla karşı karşıya olduklarını anlamışlardır. Ardından da olayın tek tanığı olan Çavuş Dagan'ın peşinden Meksika sınırına doğru at sürmektedirler. Ama birileri giriştikleri silah kaçakçılığı işinden kendilerini kurtar..»»
Mauro Boselli

Çizgi Düşler

Yıllar önce kendilerine Snake diyen küçük bir Shoshone kolu, yardım edip bir yuva sundukları Mormonlar tarafından büyük bir katliama uğramışlardı. Bu katliamdan sağ kurtulan bir avuç Snake yerlisi, yaşadıkları ihanetin ardından kendilerine yeni bir yaşam kurmaya çalışırken… bu masum yerlilerin arasında büyüyen melez bir çocuğun, beyazların arasında yıllar sonra çok tehlikeli bir katile dönüşeceğ..»»
Mauro Boselli

Çizgi Düşler

Tex’in İtalya’da yeni başlatılan renkli serisi için olağanüstü bir ilk! Bir an bile durup dinlenmeden akan inanılmaz bir macera! Tex böyle bir anı yaşayacağına asla inanmazdı. Kahramanımız, bütün o maceralı hayatı boyunca, karısı Lilyth'in ölüme de dahil olmak üzere nice ölüm ve acıyla başa çıkmak zorunda kalmıştı. Ama Spokane Falls, Oregon’dan gelen ve gizemli bir cinayetten bahseden trajik bir ..»»
Brian K. Vaughan

Çizgi Düşler

2002 yılında, sebebi bilinmeyen bir salgın, her spermi, her fetüsü ve Y kromozomu taşıyan yetişkin her memeliyi yok eder genç bir adam ve maymunu hariç. Yorick Brown'ın, yani yeryüzündeki son erkeğin, evcil hayvanı Ampersand'ı da yanına alarak Kuzey Amerika'yı bir uçtan öbür uca geçmek üzere yola çıkmasının üzerinden neredeyse iki yıl geçti. Ve Yorick ile yol arkadaşları nihayet San Francisco'ya ..»»
Brian K. Vaughan

Çizgi Düşler

2002 yılında, sebebi bilinmeyen bir salgın, her spermi, her fetüsü ve Y kromozomu taşıyan yetişkin her memeliyi yok eder -genç bir adam ve maymunu hariç. Salgından kurtulan ve peşlerindeki İsrail ordusunun askerlerinden kaçarak Amerika'nın kalıntıları arasında yol alan son insan erkeği Yorick Brown ve arkadaşlarının, uzaydan beklenmedik ziyaretç..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.