Öldükten sonra yaşamak isterseniz, kalıcı bir eser bırakınız. HZ.ALİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Çınaraltı Yayınları

Çınaraltı Yayınları

• Çınaraltı Yayınları Kitapları | • Çınaraltı Yayınları İletişim Bilgileri | • Çınaraltı Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Çınaraltı Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 5 kitap bulunuyor."Çınaraltı Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Nurten Ceceli Alkan

Çınaraltı Yayınları

Siz, hiç evcilik oynamak isteyen erkek çocuk gördünüz mü? Ben görmedim. Onlar; polisçilik, arabacılık, askercilik, Tarzancılık ya da Hi-Mencilik v.s. oynarlar. Ama akıllarına evcilik oynamak gelmez. Evcilik oynamak, hep kızların fikridir. Erkek arkadaşlarını kollarından tutup zorla oyuna sokan kızlar, rol dağılımını da bir güzel yaparlar: "Ben, anne olayım sen de baba!.." Aklında baba olma..»»
Mustafa Sahin

Çınaraltı Yayınları

Zaman, bütün kaynakların en değerlisi olmasına rağmen en az anlaşılanı, en yanlış yönetileni, en çok boşa harcananıdır... Çoğunlukla yeterli olmadığından şikâyetçi olduğumuz, her zaman tasarruf etmeye çalıştığımız, çoğunlukla kaybettiğimiz şey, yine zamandır. Zamanı yenilemek mümkün olmadığından bütün kaynakların en değerli olanıdır. Zamanı, amaçlarımızı gerçekleştirmek için israf etmeden ..»»
Fahri Döngelli

Çınaraltı Yayınları

Bir pazar gecesiydi. Dişlerimi fırçalamış, pijamalarımı giymiş, yatmaya hazırlanıyordum. Tam yastığa başımı koymuştum ki; birden kalbimin zili çaldı. Dışarıdan belli belirsiz bir ses: "Müsaitseniz bu sıralar size âşık olmaya gelebilir miyim?" diyordu. Neye uğradığımı şaşırmıştım. Hiçbir hazırlığım yokken nerden çıkmıştı bu davetsiz misafir? Hem önceden haber vermiş olsaydı börek falan açardım...»»
Enes Fatih İmre

Çınaraltı Yayınları

Şehr-î Yâr, 18. yy. sonları ve 19. yy. başlarında İranlı bir seyyahın dünyanın gözdesi İstanbul`a gelmesiyle başlar. Çocukluk yıllarında rüyasında gördüğü işaret neticesinde, bir çift mavi gözün sahibini bulmak için dünyayı dolaşan Cafer`in, herkesin muradına erdiği Şehr-i Stanbul`da karşılaştığı olayları ve İstanbul`un tarihi yüzünü anlatmaktadır. Yedi tepeden, yedi iklime uzanan hükümranlı..»»
Mustafa Şahin

Çınaraltı Yayınları

Kartal, kuş türleri içinde en uzun yaşayan kuşlardandır.70 yıla kadar yaşayabilen kartallar vardır. Ancak bu yaşa ulaşmak için, 40 yaşındayken çok ciddi ve zor bir karar vermek zorundadırlar. Kartalın yaşı 40`a vardığında pençeleri sertleşir, esnekliğini yitirir. Bu nedenle de beslenmesini sağladığı avlarını kavrayıp tutamaz hale gelir. Gagası uzar ve göğsüne doğru kıvrılır. Kanatları yaşlanır ve..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.