İnsanlar tuhaftır! Fena birşey yapmakta olduklarını hissedecek olurlarsa mutlaka en evvel vicdanlarını susturacak bir sebep bulurlar. HALiD ZiYA UŞAKLIGiL [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Çelik Yayınevi

Çelik Yayınevi

• Çelik Yayınevi Kitapları | • Çelik Yayınevi İletişim Bilgileri | • Çelik Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Çelik Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 7 kitap bulunuyor."Çelik Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ragıp Güzel

Çelik Yayınevi

Dünyada dertsiz insan yoktur. Ama tesellisi olmayan, kendisini rahatlatacak, gönlünü huzura kavuşturacak bir arkadaşı olmayan çok insan vardır. Bir güzel söze, bir merhametli göze hasret kalıp derdini dökecek kimseyi bulamayan insanlar çoktur. Mevlana der ki: -"Dertli adamın,kararsızlıklarla, dumanlarla dolu bir evi vardır. Derdini dinlersen, o eve bir pencere açmış olursun." Şu kainatta mey..»»
Ayhan Yalçın

Çelik Yayınevi

Dua; mü'minin silâhı, Din'in direği, Göklerin ve yeryüzü'nün nurudur. Dua; Bir şeyin olması veya olmamasını, Allah Teala Hazretleri'nden adabına uygun şekilde dilemektir. Dua; Allah Teala Hazretleri'nin afvına mazhar olmak için bir vasıtadır. Dua; İhtiyaç anahtarıdır; sıkıntıda kalanların sığındıkları yerdir. Derdi olanların, ihtiyacı bulunanların rahatladıkları sahadır. (Arka ..»»
M. Necati Bursalı

Çelik Yayınevi

İnsanlık tarihinde mutlak doğrulardan sapmalar her zaman olmuş ve bu sapmalar karşısında insanları uyaran iyiye, doğruya, güzele çağıran fazilet timsali kişilerde hep ola gelmiştir. Zaman zaman doğruların izafilik kesbettiği durumlar ortaya çıkmış, bu durumda adil devlet adamları, düşünceleri ya da sistemleri bir türlü evrensel ve kalıcı olamamıştır. Mutlak doğru Allah c.c.'nin razı olduğ..»»
Sevim Asımgil

Çelik Yayınevi

Ömür bize doğum günümüzde verilen bir hediyedir. Bu hayatta insanoğlunun kaderi; dört kritik dönemi yaşamaktadır: Çocukluk, Gençlik, Yetişkinlik, Yaşlılık. Her bir aşama, kendi benzersiz karmaşıklığını gereksinimlerini ve potansiyelini içerir. Hayat senenin dört mevsimine benzer. Çocukluk ilkbahardır. Çiçekler tomurcuklanır çeşit çeşit. Gençlik yazdır. Zakkumlar açar renk renk. Yetiş..»»
İmam-ı Rabbani

Çelik Yayınevi

Elinizde tuttuğunuz bu Mektübat, İmam-ı Rabbani hazretlerinin dostlarına yazdığı mektupların Arapçasından, Türkçemize tercüme halleridir.

İnsanlardaki çeşitli isti`dat, kabiliyet ve durumlara göre:

"Akıllarının alabileceği tarzda konuşunuz."

Hadis-i Şerifine uyularak kaleme alınmış ve böylece insanlara geniş çapta İRŞAD ve fayda sağlamıştır. Eserin hakikat açısından el`an salabet v..»»

İmam-ı Rabbani

Çelik Yayınevi

İnsanlardaki çeşitli isti`dat, kabiliyet ve durumlara göre:

"Akıllarının alabileceği tarzda konuşunuz." »»

Müzeyyen Bayram

Çelik Yayınevi

LEZZET SOFRAMIZ GELENEKSEL TADIYLA HER YOREDEN»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.