Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

• Büyülü Rüzgar-Arkabahçe Kitapları | • Büyülü Rüzgar-Arkabahçe İletişim Bilgileri | • Büyülü Rüzgar-Arkabahçe Hakkında Bilgi
Sitemizde Büyülü Rüzgar-Arkabahçe isimli yayınevine ait Toplam 15 kitap bulunuyor."Büyülü Rüzgar-Arkabahçe" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Bob Gale

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

- Braxton davası'nda jüri görüşmeleri ikinvi saatine girerken herkes heyecanla kararı bekliyor. - Bir çok insan bu davanın, medyanın gösterdiği ilgiyi hakedip etmediğini merak ediyor. - Eh, claude unger işin içindeyse, medyanın iligisi kaçınılmaz. (Kitabın İçinden) »»
Jeph Loeb : Dergi |

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

İnanılmaz macera sona eriyor. Kara Şövalye, hayatıyla oynayan esrarengiz sargılı adamın kimliğini öğrenmek için çabalarken önce en büyük rakiplerinden biriyle karşılaşıyor, sonra geçmişinde yaşadığ ıen büyük yenilgiyle tekrar yüzleşiyor. Sadece düşmanlarının değil, dostlarının da bir şekilde dahil olduğu bu kedi fare oyunu Gotham'da dengeleri altüst ederken, tarafların belirsizliği Y..»»
Mark Miller

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

Kahraman X-adamlar'ın hocaları Profesör X, insanlarla mutantların barış, uyum ve anlayış içinde yaşadıkları vir dünya düşlüyor. Magneto ise daha karanlık bir adeale, tüm insanlığın köleleştirilmesi hayaline sahip bir mutant. (Arka Kapak'tan) »»
Bruce Jones

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

Dr. Bruce Banner'ın araştırmalarını çalmak isteyen Rus casusu Emil Blonsky, yoğunlaşmış bir gama radyasyonu patlamasına maruz kaldı. Tiksinti verici, yeşil derili bir garabete dönüşen Blonsky eski yaşamına ve kendisini öldü zanneden karısına geri dönemeyeceğinin farkındaydı. Zamanla Banner'a karşı duyduğu inanılmaz kin, hep nefret ettiği şeye dönüşmesine neden oldu: İnsanlıktan çıkmı..»»
Greg Rucka

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

Üniversiteye başlayan güzeller güzeli Elektra Natchios, dövüş sanatlarında dördüncü derece siyah kuşak, ama hayat tecrübesinde beyaz kuşak sahibi. Üzerine titreyen biricik babası ve dövüş sanatları hocası tarafından yetiştirilen Elektra, yeni okulunda karşılaştığı zorlukları göze almasına rağmen, kör hukuk öğrencisi Matthevv Murdock'la karşılaştıktan sonra içinde beliren duyguiarı..»»
Frank Miller

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

Yaratık, kanatları açık bir şekilde havaya yükseldi, sonra düştü; Kanatları, bir adamın vücuduna sımsıkı sarılmış bir pelerindi şimdi. Bu öykü, Gotham'ın bekçisi olan kara şövalye'nin kim olduğunu ve herşeyin nasıl başladığını anlatıyor. (Arka Kapak) »»
Jeph Loeb

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

Dünyanın en ünlü iki süper kahramanı, Çelik Adam ve Kara Şövalye, HALK DÜŞMANLARI'nda bir araya geliyorlar. Birleşik Devletler Başkanı Lex Luthor, insanlığa karşı korkunç planlar yapmakla suçladığı Superman'in başına bir milyar dolarlık ödül koyuyor. Birer kanun kaçağı durumuna düşen Superman ve Batman, yasaları uygulamak isteyen dostlarına ve ödül peşindeki düşmanlarına karşı i..»»
Grant Morrison

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

Mutantların sonu mu geldi? Tarih öncesinden günümüze uzanan ölümcül bir deney... Patlamaya hazır bomba niteliğinde bir beyin...Zaman X-ADamların aleyhine işlerken korkunç bir planın yapıtaşları da kahramanlarımızın ta kendisi... (Arka Kapak) »»
Scott Beatty

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

-Rachel, Beni Bekle! -Hı Hı! -Önce Beni Yasaklamalısın! -Görebilir miyim? -Kim bulursa onundur! -Ben buldum! -Benim bahçemde. ... (Kitabın İçinden) »»
Oyunun Kuralı

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

Pazartesi... Öğrencilerin, çalışanların, hafta sonu tatili yapan herkesin korkulu rüyası. Süper kahramanlar ve suçlular da hafta başı stresinden nasibini alıyor. Örümcek Adam, işe yetişme derdiyle şehrin üzerinde süzülürken iki eski suçlu, Su Adam ve Şokçu bir şirkette alt kademe personel olmanın nasıl bir şey olduğunu öğreniyorlar. Her bordo mahkumu gibi onlar da kendilerini kurta..»»
Kevin Smith

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

Biri kör bir avukat... Diğeri sağır bir dansçı. Biri duyuları aşırı gelişmiş, kostümlü bir kanun koyucu, diğeri her gördüğü hareketi anında ve kusursuz şekilde kopyalayabilen bir katil. Bir işehrin suç kralının baş düşmanı, diğeri aynı suç kralının yetiştirdiği ve korumaya yemin ettiği bir kız. (Arka Kapak) »»
Kevin Smith

Büyülü Rüzgar-Arkabahçe

Bütünün Parçaları birleşiyor. Maya, yeni Yankı, babasının ölümünden sorumlu tuttuğu Daredevil'den intikam alacak mı? Gerçek ortaya çıktığında kime güvenecek? Cehennem Mutfagı'ndan hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. (Arka Kapak'tan) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.