Hatalarımı düzelten kimse uşağım bile olsa efendim olur. -- Goethe [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Buhara Yayıncılık

Buhara Yayıncılık

• Buhara Yayıncılık Kitapları | • Buhara Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Buhara Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Buhara Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 6 kitap bulunuyor."Buhara Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Doğan Sert

Buhara Yayıncılık

İnsan idealsiz olamaz. Her insanın idealleri vardır; kiminin şahsî, kiminin ailevî, kimininse millî. İdealin millî ve ulvi olanına ***dava*** denir. Dava, insanın hayatına yön ve şekil verir. Dava, insanı, en aşılmaz engellerden aşmaya muvaffak eder. Ve dava, insanı farklı kılar. Kimin ne davası olursa olsun, bizim davamız bellidir. Bizim davamız, Allah (CC)'a kulluk, İslam'a h..»»
Haluk Kırcı

Buhara Yayıncılık

Bizde cezaevlerine kör bıçak olarak girenler ustura olarak dışarı çıkarlar...*** O günlerde insan hayatı çok ucuzdu; Bir idam ve iki kilo baklava... General meal olarak diyordu ki; ***Bu insanları cezaevlerinde tutmak kimseye yarar sağlamaz. Bu kalleş bu vatan haini PKK ile en etkili mücadeleyi ancak ülkücüler başarabilir. Cezaevlerinin kapılarını açalım ve bunları PKK 'nın üzer..»»
Haluk Kırcı

Buhara Yayıncılık

Bizlere sunulan bu dev eser, bir devrin kahpeliğini, katilliğini kalleşliğini, ahde vefasızlığını, ve Türk Milletini tarih sayfasından silmek isteyen ne idiğü belirsiz bir milletin sisler perdesini kaldırıp tüm yalın haliyle bizlere sunuyor. Yazarımız gecesini gündüzüne katıp çeşitli meşakkatli günler içinde yılmadan bu eseri yazmıştır. Türk düşmanlığı yapanları bu eserde daha fazla t..»»
Haluk Kırcı

Buhara Yayıncılık

Haluk Kırcı, Yeniden Geçmişi Sorguluyor!... Kamuoyunun çok yakından tanıdığı isimlerle, medya ve siyaset dünyası hakkındaki yorumları ve kendisinin de yeni edinmiş olduğu bilgileri, okuyucusuyla buluşturuyor. Mehmet Ali Birand'a ne dedi? Metin Uca`ya neden kızdı? Devlet Bahçeli ve Faruk Bal`a içerlemesinin sebebi neydi? Başbuğ, neden ***Sen en iyisi bir süreliğine yurtdışına..»»
Doğan Sert

Buhara Yayıncılık

Şahsiyet, insanın pusulası ve dümenidir. İnsan, şahsiyetine göre düşünür, algılar, yorumlar, karar verir ve yaşar. Şahsiyet ise doğumdan önce şekillenmeye başlar. Biz, millet olarak, şahsiyet konusunu hep göz ardı ettik. Şahsiyetin şekillendiği erken yaşları, başıboş geçmesi gereken zamanlar zannettik. Bu yanlış, şahsiyeti gelişmemiş veya bozuk şahsiyetli nesiller yetişmesine sebep..»»
Haluk Kırcı

Buhara Yayıncılık

Ben geldim Ankara , ilk eylemim sana armağan olsun. Öyle ya ; ben buralara savaşmaya gelmiştim ve savaşırken de en ön safta olmalıydım ***Deniz Gezmiş, yiğit adammış...*** ***Yok ulan komünistmiş!*** ***İstanbul'a gidince Çatlı Başkan'ı arama, yanına gitmeye kalkışma! *** Çatlı gibi bir adam nasıl olur da bize ihanet ederdi. Haluk Kırcı , Mesut Yılmaz`ı vuracak... Hey Koca ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.